Akumulační nádrž s 2 cívkami LEMET 200 L
Běžná cena:
5 744,00 zł
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Vyrovnávací nádrže se dvěma змíївnicemi firmy LEMET mají dva zdroje napájení, protože jsou vybaveny dvěma змíївnicemi, což zaručuje velmi rychlé ohřívání topné vody котла. Druhá зміївnice umožňuje například připojení ke smíšovací nádrži plynového kotle a jeho instalaci v otevřeném systému, zatímco zbytek instalace funguje v uzavřeném systému, a také má reverzní funkci, tzn. připojit vyrovnávací nádrž jako uzavřený systém, pokud zbytek systému funguje v otevřeném systému.
Záruka výrobce 60 měsíců.
Technické údaje
| Označení | 16.200 B-2 | 16.300 B-2 | ||
| Jmenovitá kapacita | L | 200 | 300 | |
| Maximální pracovní teplota a tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||
| Maximální pracovní teplota a tlak зміївnic | 95 °C / 6 Bar | |||
| Izolace | PUR | |||
| Hmotnost | kg | 98 | 132 | |
| Dolní зміївnice | Plocha | m2 | 0.9 | 1.4 |
| Kapacita | L | 4.2 | 7.0 | |
| Horní зміївnice | Plocha | m2 | 0.7 | 1.0 |
| Kapacita | L | 3.7 | 4.9 | |

| KP | Přípojný otvor | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvzdušnění nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Втулка na teplotní čidlo | |
| ZWD | Napájení dolní зміївnice | G 1" W/F |
| PWD | Návrat z dolní зміївnice | G 1” W/F |
| ZWG | Napájení horní зміївnice | G 1” W/F |
| PWG | Návrat z horní зміївnice | G 1” W/F |
Rozměry vyrovnávací nádrže
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | |
| 16.200B-2 | 1250 | 1010 | 600 | 500 | 740 | 465 | 190 | 190 | 465 | 630 | 740 | 880 | 1010 |
| 16.300B-2 | 1560 | 1270 | 650 | 550 | 930 | 590 | 250 | 250 | 590 | 665 | 930 | 1065 | 1270 |
Technické údaje
| Výška | 1250 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Povrch cívky (horni) | 0,7 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 600 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 98 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 200 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 500 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 0,9 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.