Akumulační nádrž s 1 cívkou maxi LEMET 800 L
Běžná cena:
27 653,57 DKK
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Akumulační nádrže s jednou hadicí typu Maxi se vyznačují velkou plochou hadice, která umožňuje připojení tepelného čerpadla (nízká teplota topné kapaliny), protože má velkou topnou plochu. Jeho izolace byla provedena z polyuretanové pěny nebo demontovatelné pěny PU. Akumulátor je umístěn v estetickém pouzdře dostupném v barvě: šedé.
Technické údaje
| Symbol | 16.200 B-1M |
16.300 B-1M |
16.400 B-1M |
16.500 B-1M |
16.600 B-1M |
16.800 B-1M |
16.1000 B-1M |
||||
| Nominální objem | L | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 800 | 1000 | |||
| Maximální pracovní teplota a tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | ||||||||||
| Maximální pracovní teplota a tlak hadic | 95 °C / 6 Bar | ||||||||||
| Izolace | PUR | Demontovatelná | |||||||||
| Hmotnost | kg | 103 | 145 | 186 | 199 | 222 | 276 | 300 | |||
| Spodní hadice | Plocha | m2 | 1.9 | 3.2 | 4.5 | 4.8 | 5.1 | 6.0 | 6.5 | ||
| Objem | L | 9.4 | 15.8 | 23.5 | 25 | 26.2 | 31 | 33.4 | |||

| KP | Přípojný závit | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvětrání nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro pro teplotní senzor | |
| ZWD | Napájení spodní hadice | G 1" W/F |
| PWD | Návrat ze spodní hadice | G 1” W/F |
Rozměry akumulátoru
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | |
| 16.200B-1M | 1250 | 1010 | 600 | 500 | 740 | 465 | 190 | 190 | 465 | 740 | 1010 |
| 16.300B-1M | 1560 | 1270 | 650 | 550 | 930 | 590 | 250 | 250 | 590 | 930 | 1270 |
| 16.400B-1M | 1700 | 1400 | 650 | 550 | 1020 | 640 | 260 | 260 | 640 | 1020 | 1400 |
| 16.500B-1M | 1770 | 1495 | 810 | 650 | 1075 | 655 | 240 | 240 | 655 | 1075 | 1495 |
| 16.600B-1M | 2070 | 1795 | 810 | 650 | 1280 | 760 | 240 | 240 | 760 | 1280 | 1795 |
| 16.800B-1M | 1890 | 1589 | 960 | 800 | 1156 | 723 | 290 | 290 | 723 | 1156 | 1156 |
| 16.1000B-1M | 2180 | 1750 | 960 | 800 | 1255 | 760 | 260 | 260 | 760 | 1240 | 1750 |
Technické údaje
| Výška | 1890 mm |
| Počet cívek | 1 szt. |
| Průměr nádrže (z izolace) | 960 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 276 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 800 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 800 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 6 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.