Akumulační nádrž s 1 cívkou LEMET 800 L
Běžná cena:
17 248,21 DKK
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Zásobníky s jednou chladicí spirálou se vyznačují vysokým topným výkonem díky použití spirálové chladicí spirály s velkou topnou plochou, což zaručuje rychlé zahřátí vody. Izolace byla provedena z polyuretanové pěny nebo demontovatelné PU pěny. Zásobník je umístěn v estetickém pouzdře dostupném ve třech barvách: šedá, červená, tmavě modrá. Použitím spirálové chladicí spirály je možné připojit k systému např. sadu solárních panelů, ale je třeba pamatovat, že jako uzavřený systém nelze instalovat, pokud je systém otevřený a nevyplněný glykolem. Právě vyplnění glykolem umožňuje systému pracovat v teplotách od -15 do přibližně 120 st.C bez rizika varu a zamrznutí této kapaliny a také neumožňuje její míšení s topnou vodou.
Technické údaje
| Symbol | 16.200 B-1 | 16.300 B-1 | 16.400 B-1 | 16.500 B-1 | 16.600 B-1 | 16.800 B-1 | 16.1000 B-1 | 16.1500 B-1 | 16.2000 B-1 | ||
| Jmenovitý objem | L | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 800 | 1000 | 1500 | 2000 | |
| Maximální teplota a pracovní tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | ||||||||||
| Maximální teplota a pracovní tlak chladicích spirál | 95 °C / 6 Bar | ||||||||||
| Izolace | PUR | Demontovatelná | |||||||||
| Hmotnost | kg | 79 | 112 | 128 | 147 | 163 | 219 | 247 | 315 | 350 | |
| Spodní chladicí spirála | Plocha | m2 | 0.9 | 1.4 | 1.4 | 1.9 | 1.9 | 2.8 | 3.4 | 3.7 | 4.3 |
| Objem | L | 4.2 | 7.0 | 7.0 | 9.7 | 9.7 | 14.3 | 17.3 | 18.7 | 22.3 | |
| KP | Přípojný kus | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvzdušnění nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro na teplotní čidlo | |
| ZWD | Zásilka spodní chladicí spirály | G 1" W/F |
| PWD | Návrat ze spodní chladicí spirály | G 1” W/F |
Rozměry zásobníku
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | |
| 16.200B-0 | 1250 | 1010 | 600 | 500 | 740 | 465 | 190 | 190 | 465 | 630 | 740 |
| 16.300B-0 | 1560 | 1270 | 650 | 550 | 930 | 590 | 250 | 250 | 590 | 665 | 930 |
| 16.400B-0 | 1700 | 1400 | 650 | 550 | 1020 | 640 | 260 | 260 | 640 | 900 | 1020 |
| 16.500B-0 | 1770 | 1495 | 810 | 650 | 1075 | 655 | 240 | 240 | 655 | 910 | 1075 |
| 16.600B-0 | 2070 | 1795 | 810 | 650 | 1280 | 760 | 240 | 240 | 760 | 910 | 1280 |
| 16.800B-0 | 1890 | 1589 | 960 | 800 | 1156 | 723 | 290 | 290 | 723 | 1040 | 1156 |
| 16.1000B-0 | 2180 | 1750 | 960 | 800 | 1255 | 760 | 260 | 260 | 760 | 1160 | 1240 |
| 16.1500B-0 | 2220 | 1853 | 1200 | 1000 | 1337 | 821 | 305 | 305 | 821 | 1255 | 1337 |
| 16.2000B-0 | 1990 | 1588 | 1400 | 1200 | 1172 | 756 | 340 | 340 | 756 | 890 | 1172 |
Technické údaje
| Výška | 1890 mm |
| Počet cívek | 1 szt. |
| Průměr nádrže (z izolace) | 960 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 219 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 800 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 800 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 2.8 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.