Akumulační nádrž LEMET (bez cívek) izolovaný 300 L
Běžná cena:
994,29 €
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrže bez výměníku firmy LEMET se používají pro skladování teplé котельной vody. Izolace nádrží byla provedena z polyuretanové pěny nebo rozebíratelné PU pěny. Kryt byl esteticky proveden z látkového typu skay. Dostupný ve třech barvách: šedá, červená a tmavě modrá. Akumulační nádrže můžeme doporučit zejména osobám majícím kotly na tuhá paliva (bez podavače) a také krby s vodním pláštěm. Výkonem těchto produktů je těžké manipulovat, a snížení tohoto výkonu způsobuje pokles účinnosti a zhoršení čistoty spalování, např. usazování sazí na komíně.
Do objemu 400 L je izolace provedena z polyuretanové pěny, a v rozsahu do 2000 L z rozebíratelné PU pěny.
Záruka: na těsnost nádrže 60 měsíců, a na zbývající díly 24 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.200 BN-0 | 16.300 BN-0 | 16.400 BN-0 | 16.500 BN-0 | 16.600 BN-0 | 16.800 BN-0 | 16.1000 BN-0 | 16.1500 BN-0 | 16.2000 BN-0 | |
| Jmenovitý objem | L | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 800 | 1000 | 1500 | 2000 |
| Maximální pracovní teplota a tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||||||||
| Izolace | PUR | Snímatelná | ||||||||
| Hmotnost | kg | 66 | 85 | 101 | 108 | 124 | 162 | 178 | 241 | 263 |
Lemet 200-300

| KP | Připojovací zásuvka | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdo na teplotní čidlo | G 6/4" W/F |
| CT | Závit na teplotní čidlo |
Lemet 400-2000

| KP | Připojovací zásuvka | G 6/4" W/F |
| T | Vход для термометра | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvětrání nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Závit na teplotní čidlo |
Rozměry akumulační nádrže
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | |
| 16.200BN-0 | 1247 | 1025 | 600 | 500 | 610 | 195 | 195 | 610 | 1025 | - | - |
| 16.300BN-0 | 1502 | 1265 | 650 | 550 | 735 | 205 | 205 | 735 | 1265 | - | - |
| 16.400BN-0 | 1762 | 1525 | 650 | 550 | 1085 | 645 | 205 | 205 | 645 | 1085 | 1525 |
| 16.500BN-0 | 1707 | 1469 | 750 | 650 | 1054 | 634 | 219 | 219 | 634 | 1054 | 1469 |
| 16.600BN-0 | 2007 | 1774 | 850 | 650 | 1259 | 739 | 219 | 219 | 739 | 1259 | 1774 |
| 16.800BN-0 | 1867 | 1557 | 1000 | 800 | 1124 | 691 | 258 | 258 | 691 | 1124 | 1577 |
| 16.1000BN-0 | 2087 | 1778 | 1000 | 800 | 1124 | 691 | 258 | 258 | 758 | 1278 | 1778 |
| 16.1500BN-0 | 2216 | 1853 | 1200 | 1000 | 1337 | 821 | 305 | 305 | 821 | 1337 | 1853 |
| 16.2000BN-0 | 1970 | 1569 | 1400 | 1200 | 1153 | 737 | 321 | 321 | 737 | 1153 | 1569 |
Technické údaje
| Výška | 1560 mm |
| Průměr nádrže (z izolace) | 650 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 85 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 300 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 550 mm |
| Izolace | 50 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.