Moduł fotowoltaiczny Jinko JKM330M-60H-V Mono 330W - Bez Transportu
Dostępność:
trwale niedostępny
Cena:
2 903,03 Kč
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena:
0
0
Producent:
Inny
Opis
Panel fotowoltaiczny Jinko JKM330M-60H-V BF Mono 330W
- Wysoka wytrzymałość do 5400 Pa na obciążenia śniegiem
- Gwarancja dodatniej tolerancji mocy 0~+3W
- Monokrystaliczne moduły fotowoltaiczne
- Wzmocniona stabilność dzięki specjalnej konstrukcji ramy
12-letnia gwarancja produktowa
25-letnia gwarancja wydajności
| Parametry elektryczne (w warunkach STC*) | |
| Jinko JKM330M-60H-V BF Mono 330W | |
| Moc maksymalna (Pmpp) | 330 Wp |
| Natężenie w punkcie maks. mocy (Impp) | 9.77 A |
| Napięcie w punkcie maks. mocy (Umpp) | 33.80 V |
| Prąd obwodu zamkniętego (Isc) | 10.31 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Uoc) | 41.30 V |
| Sprawność modułu | 19.56 % |
*STC: Standardowe warunki testowe; oświetlenie 1000W/m2, AM1.5, temperatura ogniwa 25 °C
| Parametry mechaniczne | |
| Jinko JKM330M-60H-V BF Mono 330W | |
| Ogniwa | Monokrystaliczne |
| Szkło | 3.2 mm szkło hartowane |
| Skrzynka przył. | IP67 |
| Przewody | 1x4.0mm2, przewody o długości 1,2 m |
| Ramka | Czarna |
| Wymiary WxSxG | 1684 x 1002 x 35 mm |
| Waga | 19.3 kg |
| Współczynnik temperatury | |
| Voc | -0.280%/°C |
| Pmax | -0.360%/°C |
| Isc | +0.048%/°C |
| Wartości graniczne | |
| Obciążalność prądem zwrotnym | 20 A |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 VDC |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.