VýměníkTermica W2W 200 L economy z nerezové oceli se 2 cívkami + Teploměr ZDARMA
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
00641
Cena:
8 187,50 DKK
Běžná cena:
11 257,14 DKK
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
8 187,50 DKK
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Technické údaje
| Vodní kapacita | 200 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | C |
| Povrch cívky (spodní) | 0.7 m² |
| Síla cívky (spodní) | 17.8 kW |
| Povrch cívky (horni) | 0.6 m² |
| Síla cívky (horni) | 14.8 kW |
| Hmotnost | 56 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1290 mm |
| Průměr | 625 mm |
| Hmotnost (prázdný) | 56 kg |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.