Vertikální smaltované ohřívače vody Lemet SLIM 300 L se 2 cívkami
Běžná cena:
46 666,67 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Ohřívače vody Lemet řady SL byly vybaveny dvěma spirálovými výměníky tepla zajišťujícími rychlé zahřívání užitkové vody. Díky tomuto řešení získáváme teplou vodu v otopné sezóně z výměníku napájeného ze sítě ÚT, zatímco v letní sezóně pomocí výměníku napájeného ze solárních kolektorů (volitelně lze dohřívání vody provádět pomocí elektrického topného tělesa).
Trvanlivost ohřívače zajišťuje použití hořčíkové nebo titanové anody (dodatečně zpoplatněno) a emailové керамiky vypalovací při teplotě 850 °C. Izolace ohřívače byla provedena z polyuretanové pěny, obal má tkaninu typu skay.
Technické údaje:
| Symbol | 20.300SL | 20.300SE | ||
| Jmenovitý obsah | L | 300 | 300 | |
| Skutečný obsah | L | 286 | 286 | |
| Horní výměník |
Plocha | m2 | 1,0 | 1,0 |
| Topný výkon | kW | 22,7 | 22,2 | |
| Dolní výměník |
Plocha | m2 | 1,4 | 1,4 |
| Topný výkon | kW | 30,8 | 30,1 | |
| Maximální pracovní teplota a tlak nádrže | 95°C / 6 Bar | |||
| Maximální pracovní teplota a tlak výměníků | 110°C / 6 Bar | |||
| Hmotnost | kg | 132 | 130 | |
| Hořčíková anoda | AM40x400 | AM40x400 | ||
| Volitelná titanová anoda (dodatečně zpoplatněno) | AT300EZ | AT300EZ | ||
| Volitelné elektrické topné těleso (dodatečně zpoplatněno) |
GP 1,4/GP 2,0/GP 3,0/GP 4,5/GP 6,0/GP 9,0/GP 12,0 | |||
| Třída energetické účinnosti | C | B | ||
Technické údaje
| Vodní kapacita | 300 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | C |
| Povrch cívky (spodní) | 1,4 m² |
| Síla cívky (spodní) | 30,8 kW |
| Povrch cívky (horni) | 1,0 m² |
| Síla cívky (horni) | 22,7 kW |
| Hmotnost | 132 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.