Vertikální smaltované ohřívače vody Lemet SE 400 L se 2 cívkami
Běžná cena:
51 812,12 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Ohřívače vody Lemet řady SE byly vybaveny dvěma spirálovými hadičkami zaručujícími rychlé ohřívání užitkové vody. Díky tomuto řešení získáváme teplou vodu v topné sezóně z hadičky napájené ze sítě ÚT, zatímco v letní sezóně pomocí hadičky napájené z kolektorů solárních panelů (případně může být voda dodatečně ohřívána pomocí elektrického topného článku).
Trvanlivost ohřívače zajišťuje použití hořčíkové nebo titanové anody (dodatečně zpoplatněno) a keramické smalty vypálené při teplotě 850 °C. Izolace ohřívače je vyrobena z polyuretanové pěny, přičemž kryt je opatřen látkou typu skay.
Technické údaje:
| Symbol | 20.350SE | 20.400SE | ||
| Nominální objem | L | 350 | 400 | |
| Skutečný objem | L | 333 | 380 | |
| Horní hadička |
Povrch | m2 | 1,0 | 1,0 |
| Topný výkon | kW | 22,2 | 24,5 | |
| Dolní hadička |
Povrch | m2 | 1,4 | 1,5 |
| Topný výkon | kW | 30,1 | 33,0 | |
| Maximální teplota a pracovní tlak nádrže | 95°C / 6 Bar | |||
| Maximální teplota a pracovní tlak hadic | 110°C / 6 Bar | |||
| Hmotnost | kg | 146 | 155 | |
| Hořčíková anoda | AM40x400 | AM40x400 | ||
| Volitelná titanová anoda (dodatečně zpoplatněno) | AT500EZ | AT500EZ | ||
| Volitelný elektrický topný článek (dodatečně zpoplatněno) |
GP 1,4/GP 2,0/GP 3,0/GP 4,5/GP 6,0/GP 9,0/GP 12,0 | |||
| Energetická třída | C | C | ||
Technické údaje
| Vodní kapacita | 400 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | C |
| Povrch cívky (spodní) | 1,5 m² |
| Síla cívky (spodní) | 33 kW |
| Povrch cívky (horni) | 1,0 m² |
| Síla cívky (horni) | 24,5 kW |
| Hmotnost | 155 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.