Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 3.7-3-S
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Montážní systém SnapINverter
Komunikace Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení výstupu energie
Třífázový střídač Fronius SYMO 3.7-3-S WiFi
Bezotransformátorový třífázový síťový střídač Fronius Symo o výkonu 3,7 kW. Díky řešení SuperFlex Design je Fronius Symo vhodný pro instalace na střechách nepravidelného tvaru nebo orientovaných na různé strany světa.
Přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet nebo WiFi a snadná integrace s komponenty jiných výrobců činí Fronius Symo jedním z nejkompatibilnějších střídačů na trhu. Navíc rozhraní pro chytré měřidlo energie umožňuje dynamické řízení přenosu energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní údaje | |
| Fronius SYMO 3.7-3-S WiFi | |
| Počet trackerů MPP | 1 |
| Maximální vstupní proud | 16 A |
| Maximální zkratový proud | 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí spuštění | 200 V |
| Užitečný rozsah napětí MPP | 150 - 800 V |
| Počet řetězců na tracker MPP | 3 |
| Maximální výkon generátoru PV | 7,4 kWp |
| Výstupní údaje | |
| Fronius SYMO 3.7-3-S WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 3700 W |
| Maximální výstupní výkon | 3700 VA |
| Maximální výstupní proud | 5.3 A |
| Síťové připojení | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Koeficient obsahu harmonických THD | < 3 % |
| Účiník | 0.70 - 1 ind / kap. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 3.7-3-S WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x204 mm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída ochrany | 1 |
| Kategorie přepětí (DC / AC) | 2 / 3 |
| Noční spotřeba | < 1 W |
| Topologie střídače | Bezotransformátorový |
| Chlazení | Regulovaná vynucená ventilace |
| Montáž | Vnitřní a venkovní montáž |
| Rozsah teploty okolí | -25 -+60 |
| Dovolená vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Maximální nadmořská výška | 2000 m / 3400 m (neomezený / omezený rozsah napětí) |
| Vodiče DC | 3x DC+ a 3X DC - šroubovací svorky 2,5-16mm2 |
| Vodiče AC | 5-polohové šroubovací svorky 2,5-16mm2 |
| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 3.7-3-S WiFi | |
| Maximální účinnost | 98 % |
| Evropská vážená účinnost | 96.7 % |
| Účinnost přizpůsobení | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posun pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| Odpojovač DC | Ano |
| Ochrana před obrácením polarity | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitální vstupů/výstupů | Připojení k přijímači vzdáleného ovládání |
| USB (konektor typu A | Pro USB úložná média: sběr údajů, aktualizace softwaru střídače |
| 2x RS422 (konektor RJ45) | Fronius Solar Net |
| Výstup relé | Řízení energie (bezpotenciálový výstup relé) |
| Rejestrátor dat a webserver | Integrovaný |
| Signálový vstup | Připojení čítače S0 / Monitorování stavu ochranných prvků proti přepětí |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního měřidla energie |
Podmínky a lhůta záruky jsou popsány v příloze. Nezapomeňte po nákupu zaregistrovat střídač, čímž obdržíte delší záruku.
Technické údaje
| Vykon | 3700 W |
| Šířka | 431 mm |
| Délka | 204 mm |
| Výška | 645 mm |
| Hmotnost | 16 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.