Rozšiřující modul B pro podnikové ovladače Metal-Fach
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Modul B doplňuje rozsah funkcí realizovaných regulátory R.Control, R.Control TOUCH a S.Control TOUCH. Modul nemůže pracovat jako samostatné zařízení. Využití modulu a funkce jím prováděné jsou závislé na hlavním regulátoru, s nímž spolupracuje. Všechna nastavení pro modul se provádějí v hlavním regulátoru.
| Technické údaje | |
| Napájení | 230V~; 50Hz |
| Proud odebíraný regulátorem | I = 0,02A (samotný regulátor) |
| Maximální jmenovitý proud | 6 (6)A |
| Stupeň ochrany regulátoru | IP20 - čelo, IP00 svorky |
| Teplota okolí | 0...50°C |
| Teplota skladování | 0...65°C |
| Relativní vlhkost | 5 - 85% bez kondenzace vodní páry |
| Měřící rozsah teploty sensorů CT4 | 0...100°C |
| Přesnost měření teploty sensoru CT4 a CT4P | 2°C |
| Připojení | Šroubové svorky na straně síťového napětí 2,5mm2 Šroubové svorky na straně řídící 1,5mm2 |
| Vnější rozměry | 140x90x65mm |
| Hmotnost sady | 0,3kg |
| Normy | PN-EN 60730-2-9 PN-EN 60730-1 |
| Třída softwaru | A |
| Třída ochrany | Pro vestavbu do přístrojů třídy I |

Legenda:
T1 - teplotní senzor oběhu směšovače (typ CT4)
T2 - teplotní senzor oběhu směšovače (typ CT4)
T3 - teplotní senzor horní nádrže
T4 - teplotní senzor dolní nádrže
T - pokojový termostat
I - připojit pouze dvousvodičově,
(připojení čtyřmi vodiči hrozí poškozením regulátoru
A - hlavní regulátor R.Control nebo S.Control
230V~ - napájecí kabel
SM - aktuátor směšovacího ventilu
PM - pompa směšovače
PC - cirkulační pompa teplé užitkové vody
GR - nulová lišta

Legenda:
T1 - teplotní senzor oběhu směšovače (typ CT4)
T2 - teplotní senzor oběhu směšovače (typ CT4)
T3 - teplotní senzor horní nádrže
T4 - teplotní senzor dolní nádrže
LS - senzor hladiny paliva spolupracující s podavačem sila
T - pokojový termostat
I - připojit pouze dvousvodičově,
(připojení čtyřmi vodiči hrozí poškozením regulátoru
A - hlavní regulátor R.Control nebo S.Control
230V~ - napájecí kabel
SM - aktuátor směšovacího ventilu
PM - pompa směšovače
BU - podavač paliva ze sila
GR - nulová lišta
UPOZORNĚNÍ: Zařízení spolupracuje pouze s aktuátory ventilů vybavených koncovými spínači.
Svorky s čísly 1-15 jsou určeny k připojení zařízení s napájením ze sítě 230V~. Svorky 16-31 jsou určeny pro spolupráci se nízkými napětími (pod 12V).
Technické údaje
| Délka | 65 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Výška | 90 mm |
| Napájení | 230V 50Hz |
| Temperatura otoczenia | 0...50 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.