Ozonátor OTS-15
Běžná cena:
4 975,76 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Generátor ozónu je určen k ozónování všech druhů místností, bytů, automobilů a nákladních prostorů, klimatizačních systémů. Jedná se také o zařízení pro domácí použití, v kancelářských prostorách, různých druhů ordinací (kosmetických, zubních), kde je vyžadována dezinfekce místností. Generátor ozónu lze také použít k dezinfekci a odstraňování nepříjemných pachů. Velmi důležitým aspektem je, že během ozónování se v místnosti nesmějí nacházet lidé ani zvířata. Po ukončení ozónování by měla být místnost větrána přibližně 15-30 minut.
V případě nevětrání místnosti byste neměli vstupovat dovnitř po dobu nejméně 2 hodin po skončení ozónování.



Orientační čas dosažení koncentrace ozónu 15mg/m3 (7ppm) v místnosti při provozu ozónátoru s výkonem 15g/h:
- 30 m3 - 2 min (např. místnost 3m délka x 4m šířka x 2,5m výška)
- 60 m3 - 4 min (např. místnost 6m délka x 4m šířka x 2,5m výška)
- 120 m3 - 8 min (např. místnost 6m délka x 8m šířka x 2,5m výška)
- 200 m3 - 12 min (např. místnost 8m délka x 10m šířka x 2,5m výška)
- 300 m3 - 19 min (např. místnost 12m délka x 10m šířka x 2,5m výška)
Jak funguje ozón?
Ozón působí na principu prudké oxidace. Vstupuje do chemické reakce způsobující jejich oxidaci. Třetí atom kyslíku v jeho molekule činí ozón velmi chemicky aktivním plynem – velmi snadno reaguje s molekulami загрязnění, jako jsou pachy, bakterie, viry, plísně a houby. Rozkládá je na méně složité a obvykle méně škodlivé molekuly. Zbývající ozón se přirozeným způsobem rozpadá zpět na kyslík, což jej činí velmi příjemným pro životní prostředí. Dezinfekce místností s použitím ozónu je mnohem efektivnější než tradičnější dezinfekce s použitím chemických prostředků.
Parametry zařízení:
| Typ | Ozónátor OTS-15 |
| Maximální výkon | do 15000 mg/h |
| Metoda výroby ozónu | koronový výboj |
| Výkon ventilátoru | 165(±10%) m3/h |
| Spotřeba energie zařízení | 115W |
| Pojistka | 1,6A |
| Teplota okolí při provozu | 5÷50°C |
| Přípustná relativní vlhkost okolí | <80% REL.H |
| Hmotnost zařízení | 2,7 kg |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Rozměry zařízení | 26 x 13 x 20,2 cm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.