Bojler Termica pro tepelná čerpadla 500 L ErP C z nerezové oceli se 2 cívkami
Běžná cena:
26 073,21 DKK
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Pojemność: 500 l
Gwarancja: 5 lat
w przypadku działalności gospodarczej gwarancja na zbiornik wynosi 5 lat (niezależnie od pojemności)
Zalety:
-
Przeznaczony do współpracy z pompami ciepła
-
Pojemność zbiorników od 200 do 500 l
-
Pełna higieniczność wody dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej na zbiorniku i wężownicach
- Duża powierzchnia grzewcza węzownic dzięki zastosowaniu konstrukcji " wężownica w wężownicy"
- Zawór bezpieczeństwa
-
Wymienniki posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny
|
Powierzchnia grzewcza górnej wężownicy |
2,6 m2 |
|
Powierzchnia grzewcza dolnej wężownicy |
2,6 m2 |
|
|
|
|
Wymiary |
|
|
Średnica |
790 mm |
|
Wysokość |
1910 mm |
Technické údaje
| Vodní kapacita | 500 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | C |
| Hmotnost | 164 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1910 mm |
| Průměr | 790 mm |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Záruka | 5 lat |
| Povrch cívky | 2.6 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.