Akumulační nádrž s 2 cívkami z černé oceli GALMET SG(B) 400 izolované
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Výhody použití akumulační nádrže:
- Delší životnost kotle, komína a ostatních částí topného systému díky použití vyrovnávací nádrže v instalaci ÚT
- Menší riziko varu vody v kotli
- Zlepšení využití tepelné energie o cca 40%
- Velmi značné omezení tvorby dehtu v kotli
- Vysoká účinnost spalování v kotli
- Zjednodušená obsluha kotle, protože kotel pracuje na optimálním výkonu
- Méně pracné čištění kotle a menší množství tvořeného popela
Záruka 36 měsíců.
Nádrž je tepelně izolována polyuretanovou pěnou (typ 400, 500) nebo demontovatelnou izolací Neodul (typ 800-2000).
|
Parametry /Model |
j.m. |
SG(B) 400 |
SG(B) 500 |
SG(B) 800 |
SG(B) 1000 | SG(B) 1500 | SG(B) 2000 |
|
Obsah |
l | 361 | 433 | 688 | 835 | 1421 | 1960 |
|
ErP
|
polyuretanová pěna | C | C | - | - | - | - |
|
Neodul |
- | - | C | C | C | C | |
|
Maximální pracovní tlak nádrže |
MPa | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 |
|
Maximální pracovní teplota nádrže |
oC |
95 | 95 | 95 | 95 | 95 | 95 |
|
Vnitřní průměr, d |
Ø mm |
600 | 600 | 790 | 790 | 900 | 1100 |
|
Vnější průměr, D |
Ø mm |
700 |
700 | 950 | 950 | 1100 | 1300 |
|
Výška s izolací, L |
mm | 1685 | 1925 | 1730 | 2050 | 2700 | 2500 |
|
Výška se sklonem |
mm | - | - | 1995 | 2270 | 2920 | 2820 |
|
Maximální pracovní tlak hadice |
MPa |
0,6 |
0,6 | 0,6 | 0,6 | 0,6 | 0,6 |
|
Plocha solární hadice |
m2 |
1,8 |
2,5 | 3 | 3,5 | 4 | 4,5 |
|
Obsah solární hadice |
l |
12,6 |
17,5 | 20,9 | 24,4 | 28 | 31,5 |
|
Plocha horní hadice |
m2 |
1,4 | 1,4 | 1,8 | 2,1 | 2,5 | 2,7 |
|
Obsah horní hadice |
l |
9,8 | 9,8 | 12,6 | 14,7 | 17,5 | 18,9 |
|
Čistá hmotnost |
kg | 145 | 170 | 205 | 240 | 320 | 370 |
|
Izolace |
[-] | polyuretanová pěna | polyuretanová pěna | Neodul | Neodul | Neodul | Neodul |
Nádrže typu 400-500 jsou dodatečně vybaveny nastavitelnými nožičkami (25-40mm). Nádrže typu 800-2000 se umisťují na prstenec.

|
Rozměry /Model |
j.m. |
SG(B) 400 | SG(B) 500 |
SG(B) 800 |
SG(B) 1000 | SG(B) 1500 | SG(B) 2000 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h1 | mm | 250 | 250 | 250 | 250 | 330 | 385 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h2 | mm | 445 | 485 | 435 | 500 | 705 | 660 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h3 | mm | 565 | 645 | 570 | 570 | 915 | 800 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h4 | mm | 635 | 715 | 620 | 740 | 1015 | 930 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h5 | mm | 825 | 945 | 820 | 980 | 1325 | 1205 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h6 | mm | 850 | 1050 | 900 | 1100 | 1230 | 1285 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h7 | mm | 1010 | 1150 | 1000 | 1200 | 1565 | 1415 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h8 | mm | 1015 | 1180 | 1020 | 1240 | 1640 | 1480 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h9 | mm | 1150 | 1300 | 1150 | 1350 | 1715 | 1565 | ||||||||||||||||||||||||||||
| h10 | mm | 1210 | 1410 |
| Výška | 1685 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Povrch cívky (horni) | 1.4 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 700 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 145 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 100 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 361 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 600 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 1.8 m² |
| Solární okruh (přívod / zpátečka) | 1 cal |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Ústřední topení okruh (přívod / zpátečka) | 1 cal |
| Uvolnění | 1 cal |
| Izolace | 70 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.