Boiler Metal-Fach SMART PELLET WF PRO 30 kW
Availability:
temporarily unavailable
Price:
105 757,58 Kč
Regular price:
140 890,91 Kč
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
102 363,64 Kč
The promotion runs until 24 July 2026
product unavailable
add to wish list
* - Field mandatory
Technical data
| Power output | 30 kW |
| Weight | 440 kg |
| Efficiency | 90 % |
| Height | 1490 mm |
| Width | 1200 mm |
| Depth | 955 mm |
| Warranty | 5 |
| Width without hopper | 580 mm |
| thickness of steel | 6 mm |
| Hopper capacity | 290 dm³ |
| Fuels | Pellet |
Shipping costs
The price does not include any possible payment costs
Shipping country:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.