0
OKAZJE Kotły c.o. Podajniki Kominki na drewno Piecyki na pellet Kuchnie węglowe Nagrzewnice i Kurtyny Palniki Osprzęt Grzejniki c. o. Bojlery c.w.u. Kolektory słoneczne Zbiorniki akumulacyjne Zespoły transportujące paliwo Pompy ciepła Ogrzewanie podłogowe Paliwa: Węgiel, Pellety Gaz Inne produkty Galeria produktów Części zamienne i akcesoria Archiwum
Kotly.com.pl VAT

VAT

Jako, że siedziba kotly.com.pl znajduje się na terenie Polski, VAT zawarty w cenach naszych towarów wynosi 23%. Ceny, które widać na www.kotly.com sa cenami brutto i zawieraja 23% VAT.

Klienci indywidualni
Podatek VAT musi zapłacić na kotly.com każdy klient indywidualny żyjacy na terenie Unii Europejskiej. Osoba prywatna z poza UE, nie musi płacić tego podatku w Polsce, więc wszystkie ceny może podzielić przez 1,23. Możliwe jednak, że będzie musiała zapłacić VAT w swoim kraju.
 
Firmy
Jeżeli masz firmę poza Polska, nie musisz płacić Vat-u w Polsce, więc możesz podzielić wszystkie ceny przez 1,23. Jednak, jesli kupujesz towary w cenie netto, będziesz prawdopodobnie musiał uiscić tę opłatę w Twoim kraju.
Do sprzedaży netto potrzebujemy następujacych dokumentów:
1.Dokumentu potwierdzajacego rejestrację działalnosci  gospodarczej.
2.Dokumentu o nadaniu numeru VAT.


Poniżej przykłady, jak takie dokumenty wygladaja w Niemczech:

Gewerbeschein

Umsatzsteuernummer (DE-Nummer)

Firmy zarejestrowane wewnatrz Unii Europejskiej czasem musza się najpierw ubiegać o przyznanie międzynarodowego numeru VAT. Proszę kliknac poniższy link w celu zweryfikowania posiadania prawidłowego międzynarodowego numeru VAT:

ec.europa.eu/taxation_customs/vies/lang.do

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.