0
OKAZJE Kotły c.o. Podajniki Kominki na drewno Piecyki na pellet Kuchnie węglowe Nagrzewnice i Kurtyny Palniki Osprzęt Grzejniki c. o. Bojlery c.w.u. Kolektory słoneczne Zbiorniki akumulacyjne Zespoły transportujące paliwo Pompy ciepła Ogrzewanie podłogowe Paliwa: Węgiel, Pellety Gaz Inne produkty Galeria produktów Części zamienne Archiwum
Kotly.com.pl O nas

O nas


KOTLY@KOTLY.COM.PL

 

Operatorem strony WWW.KOTLY.COM.PL jest prywatna firma handlowa PROSAT. Działalność gospodarczą prowadzimy od 1984 roku.

 

Jesteśmy ogólnopolskim autoryzowanym dystrybutorem największych producentów kotłów centralnego ogrzewania: Przedsiębiorstwo Envo Sp. z o.o. Starachowice, SMO Ogniwo Biecz, PWTK Termo-Tech Sp. z o.o. Stąporków, Galmet Głubczyce i innych.

Tutaj znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb kotły, kolektory słoneczne oraz grzejniki centralnego ogrzewania, a także wszelki osprzęt.

Proszę przejrzeć ofertę sklepu, która zawiera m.in. kotły PEREKO, kotły Ogniwo, kotły Termo-Tech, kotły Moderator, kotły Stalmark, kotły Metal-Fach, kotły DEFRO, kotły Galmet, piece TEKLA. Dysponujemy całą gamą kotłów tj.: kotły Viadrus, kotły Atmos, kotły Dakon.
Każdy piec znajduje się w odpowiadającej mu kategorii. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne kotły na węgiel, ekologiczne kotły z podajnikiem na eko-groszek i miał, kotły na drewno, koks, brykiety z węgla kamiennego lub brunatnego, jak i nowoczesne kotły na biomasę: kotły na pellety, słomy rzepakowej, owies, zrębki drewniane. W naszym sklepie znajdują się także kotły uniwersalne na paliwa stałe.
Dysponujemy również osprzętem do kotłów centralnego ogrzewania czyli pompy c.o., bojlery, zawory, termostaty, i.in

Jesteśmy także hurtownią grzejników centralnego ogrzewania KORAD i Regulus.

 

Podstawą naszego działania jest satysfakcja i zadowolenie Klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Zapewniamy szybką realizację zamówień, dbamy o wysokie standardy naszych usług. Zapraszamy!

 

Działalność firmy w Internecie to przede wszystkim portal WWW.KOTLY.COM.PL sprzedający kotły centralnego ogrzewania z dowozem gratis na terenie całej Polski.


Nazwa firmy:
PROSAT Fojcik Sp. j.

ul. Rudzka 107

47-400 Racibórz

 

 


PROSAT

PROSAT to prywatna firma handlowa działająca na rynku od 1984 roku, zlokalizowana w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Posiadamy trzy punkty sprzedaży:

    * Racibórz (woj. śląskie)
    * Krzyżanowice (woj. śląskie)
    * Kietrz (woj. opolskie)

Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie lokalnie wysoką renomę, którą teraz poprzez sprzedaż internetową robudowujemy na poziomie ogólnopolskim. Do naszych najważniejszych celów od zawsze należały:

    * dbałość o dobre imię firmy zarówno w kraju jak i za granicą poprzez zwracanie szczególnej uwagi na obsługę klienta i jego zadowolenie;
    * podnoszenie kwalifikacji zawodowych personelu poprzez szkolenia i kursy oraz tworzenie warunków sprzyjających kreatywności i innowacyjnościFirma PROSAT jest operatorem sklepów internetowych:
WWW.KOTLY.COM.PL

WWW.KOTLY.COM

 

Technika grzewcza.
W naszej ofercie można znaleźć kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe wiodących polskich i czeskich producentów oraz solary, grzejniki, bojlery oraz wszelki osprzęt do centralnego ogrzewania po konkurencyjnych cenach.


WWW.KOSIARKA.PL

Narzędzia ogrodowe.


PROSAT to wiarygodne i fachowe informacje na każdy temat oraz zakupy, za które nie przepłacisz.

 

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.