Kontakt:  📞 +48 32 415 31 65📱 +48 695 11 88 05
Sprzedajemy od 1984
Kotly.com.pl
0
Zawór bezpieczeństwa AF-8 do c.w.u. 6 Bar - 3/4"

Zawór bezpieczeństwa AF-8 do c.w.u. 6 Bar - 3/4"

NN: 37474
Stany magazynowe

Na stanie: 32 szt.

Racibórz: 17 szt.

Krzyżanowice: 4 szt.

Kietrz: 11 szt.

37.00

PLN brutto

Koszt: 29 PLN (brutto)
(Przy zamówieniu do 1000 PLN wysyłka jest płatna niezależnie od ilości produktów!)

Czas: 1-4 dni roboczych
(Dla Przelew lub DotPay od zaksięgowania płatności na koncie, dla Rat od otrzymania informacji z Banku o przyznaniu kredytu.)
Przelew - premiowany 2% rabatem
DotPay - szybka płatność on-line
Pobranie

Przeznaczenie:

Zawory bezpieczeństwa typu AF-8 przeznaczone są do ogrzewaczy wody, jako element zabezpieczający ich pracę. Wykonywane są na ciśnienie znamionowe 0,6 MPa.

Budowa:

Korpus zaworu oraz większość części wykonanych jest z mosiądzu, uszczelki zaworów z odpowiedniej do warunków pracy gumy, sprężyny ze stali nierdzewnej.

Zawór typu AF-8 posiada wewnątrz 3 zawory:

  • Zawór bezpieczeństwa: Otwierający wypływ wody na zewnątrz przez wypust odprowadzający "1", gdy ciśnienie w zbiorniku wzrośnie do wartości dopuszczalnej dla zbiornika.
  • Zawór otwarcia: Przez który woda wpływa do zbiornika, natomiast uniemożliwia jej wypływ ze zbiornika do instalacji zasilającej, w razie zaniku w niej ciśnienia.
  • Zawór zwrotny: Otwierający wypływ wody ze zbiornika do instalacji zasilającej, w razie gdy ciśnienie w zbiorniku wzrośnie ponad ciśnienie zasilające o wartość podaną w danych technicznych. Zawór ten umożliwia obniżenie ciśnienia przy jego wzroście np. na skutek ogrzewania wody bez wycieku jej na zewnątrz.

Opinie

Jeśli masz doświadczenie z tym produktem dodaj swoją opinię !

ℹ️ Wyświetlane opinie są moderowane. Nie weryfikujemy, czy pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt.

Twoja ocena
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.