0
Sporák na tuhá paliva TK2 - 610 s šuplíkem a teploměrem

Sporák na tuhá paliva TK2 - 610 s šuplíkem a teploměrem

Dostupné možnosti

11244

CZK s DPH

Náklad: Doprava zdarma !
Bankovní převod
DotPay - kreditní karta
Dobírka

Kuchnie węglowe typu Tk2-610 mają zastosowanie w gospodarstwach domowych, domach jednorodzinnych, domkach letniskowych. Przeznaczone są do gotowania, smażenia, pieczenia. Wyposażone są w: piekarnik, ruszt stały, urządzenie do regulacji dopływu powietrza pod ruszt i dźwignia obiegu spalin. W przedniej ścianie kuchni znajdują się drzwiczki paleniska, popielnika i piekarnika. Piekarnik ma izolację zabezpieczającą, która zapewnia równomierne nagrzewanie jego wnętrza oraz jest wyposażony w blachę do pieczenia. Palenisko i kanały obiegu spalin są wyłożone cegłą szamotową i płytkami izolacyjnymi.

W zależności od umieszczenia otworu wylotowego spalin produkuje się kuchnie, tzw. lewe ( L ), prawe ( P ), oraz w wersji niezabudowanej i zabudowanej (z szufladą). W zależności od potrzeb klient korzysta z standardowego wykonania (otwór w ścianie tylnej) lub samodzielnie zmienia kierunek wylotu spalin zmieniając miejscami (tylna, boczna) blachę wylotu spalin i nasadkę rury.

Kuchnie mogą posiadać także wkład grzewczy wbudowany w komorę paleniska. Przy nominalnym ciągu kominowym - 10 Pa i przy spalaniu nominalnej dawki węgla - 1,6 kg/h wkład osiąga następujące parametry:
- wydajność cieplna > 2,5 kW

Odpowiednie podłączenie kuchni z podgrzewaczem wody umożliwia uzyskiwanie ciepłej wody w ilościach wystarczających dla jednej rodziny, z jednoczesnym gotowaniem posiłków lub pieczeniem w piekarniku oraz ogrzewaniem pomieszczenia kuchennego. Podłączając do kuchni grzejnik centralnego ogrzewania można ogrzać pomieszczenie o kubaturze 15 m3 (np. łazienkę). Należy jednak liczyć się z otrzymaniem mniejszej ilości wody ciepłej.
Wymiary piekarnika
Wysokość 230 mm
Szerokość 302 mm
Głębokość 440 mm
Wymiary paleniska
Wysokość 110 mm
Szerokość 150 mm
Głębokość 480 mm

Parametry

Hmotnost 120 kg
Průřez kouřovodu 130 mm
Účinnost 61-66 %
Výška 850 mm
Šířka 900 mm
Délka od dolní hrany kouřovodu k podlaze 750 mm
Délka 600 mm
Tah komínu 12 Pa

Hodnocení

Pokud máte zkušenosti s tímto produktem přidejte svůj názor !
Hodnoťte produkt
Naše stránky používají cookies. Pokud chcete, můžete vždy vypnout v nastavení svého prohlížeče. OK, zavřete informací nebo se dozvědět více.