0

Nagrzewnica stacjonarna F350

53621.00

PLN brutto

2681.05 zł / mies.

eRaty w Santander Consumer Bank
Koszt: Dostawa za darmo !

Czas: Towar na zamówienie
(Jeśli zakup uzależniasz od czasu oczekiwania skontaktuj się z Nami, jeśli nie to prosimy zamówić produkt a my dołożymy wszelkich starań aby zrealizować je najszybciej jak to możliwe.)
Przelew - premiowany 2% rabatem
DotPay - szybka płatność on-line
Pobranie

Urządzenie wytwarza gorące powietrze spalając paliwa stałe. Rama wykonana jest ze stalowych kwadratowych profili oraz paneli z polerowanej stali ocynkowanej.

Na dolnej części obudowy znajdują się otwory doprowadzające powietrze do ogrzania. Powietrze następnie jest usuwane przez otwory w górnej części urządzenia. Komora spalania wykonana z chromowanej stali INOX, wzmocnionej żebrami.

Drzwi załadowcze w tylnej części urządzenia wykonane są ze stali i materiałów ognioodpornych. Na dolnych drzwiczkach znajduję się regulacja spalania. Górne drzwiczki z uchwytem służą do załadunku paliwa.

Wymiennik ciepła składa się z szeregu rur, które prowadzą do tyłu urządzenia. Sterownik wyposażony w główny włącznik, diody sygnalizujące oraz wyświetlacz temperatury.

Parametry

Moc cieplna 407 kW
Przepływ powietrza 26000 m³ /h
Wysokość 3000 mm
Szerokość 1220 mm
Głębokość 2700 mm
Waga 1575 kg
Zasilanie 230V / 50Hz

Opinie

Jeśli masz doświadczenie z tym produktem dodaj swoją opinię !
Twoja ocena
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.