0
Pomoc

Formy płatności

Aktualnie proponujemy Ci następujące formy płatności:

Przelew.
W formie przedpłaty jest dodatkowo premiowany rabatem w postaci 2% od kwoty zakupu. Jest to również bardzo wygodna forma płatności, szczególnie przy wpłacaniu wysokich kwot należności. Po przyjęciu Twojego zamówienia do realizacji prześlemy Ci emailem potwierdzenie zamówienia oraz numer konta bankowego. Gdy pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy Twoje zamówienie do magazynu, skąd zamówiony przez Ciebie towar zostanie wysłany.

Pobranie.
Możesz zapłacić gotówką całą należną kwotę przy odbiorze przesyłki od kuriera. Ze względów bezpieczeństwa maksymalna kwota, którą możesz wpłacić za pobraniem, wynosi 10000 zł.

Raty.
Skorzystaj z wygodnego systemu ratalnego w bankach:
1. Santander Consumer Bank
2. Credit Agricole.
Ewentualne koszty dodatkowe klient może sprawdzić korzystając z kalkulatora rat znajdującego się w karcie produktu oraz koszyku – dla całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu informacji z Banku, że kredyt został przyznany.
Więcej informacji w zakładce Obsługa ratalna

DotPay.pl.
Za pośrednictwem systemu DotPay możesz zapłacić kartą kredytową albo tzw. szybkim przelewem nie odchodząc od komputera. Jest to szybki i bezpieczny sposób na dokonywanie płatności za zamówienie. Korzystając z tej usługi, znacznie przyspieszasz czas realizacji Swojego zamówienia, gdyż należność za nie wpływa na nasze konto prawie natychmiastowo, więc od razu możemy skierować Twoje zamówienie do dalszej realizacji.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.