0
Termický pohon WITA SM 4 FR - 150sek.-10Nm pro směšovací ventil MINIMIX DN 20-50mm

Termický pohon WITA SM 4 FR - 150sek.-10Nm pro směšovací ventil MINIMIX DN 20-50mm

Katalogové číslo: 004071| NN: 11556
Úroveň zásob

Na skladě: 3 ks

Raciborz: 3 ks

4352

CZK s DPH

Náklad:
- Dobírka: od 300 Kč
- Předem na účet: od 200 Kč
- DotPay: 2% hodnoty objednávky
Bankovní převod
DotPay - kreditní karta
DobírkaSygnał sterujący:
trójstawny (dwa kierunki obrotów)
Napięcie zasilania:
230V,50Hz
Rodzaj silnika:
synchroniczny
Moment obrotowy:
10 Nm
Czas obrotu siłownika o 90o:
150 sekund
Kąt obrotu:
fabrycznie 90o
Rodzaj ochrony:
IP 50
Temperatura otoczenia:
max 40oC
Sposób zabudowy:
dowolny
Adapter fabryczny:
Nr 41
Czujnik zasilania:
NTC Typ 3128

Regulator stałowartościowy SM 4 FR ma za zadanie utrzymywanie stałej zadanej wartości temperatury w całym systemie grzewczym lub chłodniczym. Dzięki wbudowanemu siłownikowi regulator steruje trzy lub czterodrogowym zaworem mieszającym. Poprzez wykorzystanie różnych adapterów regulator SM 4 FR można zamontować zarówno na zaworach mieszających firmy WITA jak również na zaworach mieszających innych producentów. Kierunek działania siłownika (obrót w lewo lub w prawo), aktywacja stałego ograniczenia temperatury dopływu i tryb pracy regulatora (system grzewczy lub chłodniczy) można ustawić za pomocą trzech "zworek" umiejscowionych pod pokrywą regulatora. Dwie diody LED umieszczone na pokrywie regulatora przekazują informację o aktualnym stanie siłownika (otwórz/zamknij).

Te same diody wyświetlają błędy czujnika i działające stałe ograniczenie temperatury. Podłączony fabrycznie czujnik ma za zadanie mierzyć temperaturę zasilania instalacji centralnego ogrzewania lub instalacji chłodniczej i montowany jest za zaworem mieszającym. Jeżeli temperatura zmierzona na zasilaniu przekracza wartość żądaną i ustawioną na regulatorze siłownik sterowany jest sygnałem "zamknąć mieszacz", a jeżeli zmierzona temperatura jest mniejsza niż ustawiona żądana to siłownik sterowany jest sygnałem "otwórz mieszacz". Siłownik SM 4 fabrycznie wyposażony jest w dwa metry przewodu 3 x 0.75 mm2.

Dzięki uniwersalnym lub specjalnym adapterom lub różnym wałkom napędowym montaż siłownika SM 4 jest praktycznie możliwy wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Ręczne przestawienie następuje poprzez wciśnięcie skali położenia siłownika i obrót.

Kąt obrotu siłownika SM 4 fabrycznie ustawiony jest na 90o i nie może być zmieniany. Fabrycznie siłownik SM 4 wyposażony jest w adapter nr 41 przeznaczony do montażu na zaworach mieszających WITA Minimix.

Parametry

Hmotnost 0.8 kg

Hodnocení

Pokud máte zkušenosti s tímto produktem přidejte svůj názor !
Hodnoťte produkt
Naše stránky používají cookies. Pokud chcete, můžete vždy vypnout v nastavení svého prohlížeče. OK, zavřete informací nebo se dozvědět více.