0
Kocioł Pereko KSR Pro - 300 kW - BEZ TRANSPORTU

Kocioł Pereko KSR Pro - 300 kW - BEZ TRANSPORTU

PEREKO
Dodatkowe opcje

Kotły KSR Pro zaprojektowano z myślą o użytkownikach ceniących urządzenia wydajne, które jednocześnie będą wygodne w obsłudze. Wielogabarytowy kocioł, w którym paliwo podawane jest samoczynnie z zasobnika spełnia wszystkie te potrzeby. Pereko to idealne rozwiązanie nie tylko w domach o dużej powierzchni, ale również tam, gdzie priorytetem jest automatyczne podawanie paliwa. Piec jest w stanie zapewnić ciepło w większych budynkach takich jak: szpitale, muzea, hotele, kościoły, szkoły oraz inne budynki użyteczności publicznej.

KSR Pro zapewnia ekonomiczną pracę dzięki stosowanym paliwom stałym takich jak ekogroszek. Pobieranie paliwa odbywa się samoczynnie dzięki retortowemu podajnikowi. Dwustanowy elektroniczny system ecoMAXX 800 R2 firmy PLUM jest odpowiedzialny za optymalne dozowanie paliwa, a także za utrzymywanie określonej temperatury kotła i wody użytkowej. Sterownik obsługuje 4 pompy (c.o., c.w.u, podłogową i cyrkulacyjną), siłownik zaworu mieszającego oraz ogranicznik temperatury (STB). Kocioł zaprojektowano w taki sposób, by podłączenie podajnika było możliwe z prawej lub lewej strony.

Zaawansowany system sterowania, wyposażony w liczne funkcje zapobiegające przegrzaniu kotła i instalacji, jest w stanie zapewnić bezpieczną pracę urządzenia bez nadzoru użytkownika. W momencie osiągnięcia przez kocioł 90°C podajnik i wentylator zostają natychmiast wyłączone, natomiast nagły wzrost temperatury uruchamia pompy, które aktywnie niwelują zakumulowany nadmiar ciepła. Za odpowiedni poziom wytrzymałości urządzenia odpowiada wzmocniona konstrukcja wymiennika ciepła. Do jego produkcji użyto blachy kotłowej o grubości sięgającej nawet 12 mm w przypadku największych mocy.

Paliwo podstawowe: Ekogroszek.

Gwarancja:
- 10 lat gwarancji na szczelność spoin.
- 6 lat gwarancji na szczelność wymiennika.
- 2 lata na podzespoły.

Parametry

Moc cieplna 300 kW
Waga 4150 kg
Przekrój czopucha 360x360 mm
Sprawność cieplna 80 %
Pojemność wodna 1500 L
Wysokość 2450 mm
Szerokość 2550 mm
Głębokość 2810 mm
Wymagany ciąg kominowy 50 Pa
Zasilanie 230V / 50Hz

Opinie

Jeśli masz doświadczenie z tym produktem dodaj swoją opinię !
Twoja ocena
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.