0

Kniha

121

CZK s DPH

Náklad:
- Dobírka: od 300 Kč
- Předem na účet: od 200 Kč
- DotPay: 2% hodnoty objednávky
Bankovní převod
DotPay - kreditní karta
Dobírka

 

 

Autor: Jan Navratil

Tytuł: Domowy majsterklepka a... gaz drzewny

 

 

 

Kompendium wiedzy i poglądów domowego majsterkowicza dotyczących ogrzewania. Ta książka poświęcona jest zagadnieniom związanym z wykorzystaniem jednego z najbardziej dostępnych źródeł ciepła jakim jest spalanie biomasy.

 

W niniejszym opracowaniu znajdziesz najświeższe informacje na temat ekologicznego spalania drewna i odpadów drewnianych z wykorzystaniem pirolizy. Przeczytasz o nowych trendach w pozyskiwaniu energii cieplnej z roślin energetycznych.

 

Zwyczaj "co się pali, to do kotła" jest równie szkodliwy i pozbawiony logiki, co eksperymenty nad możliwością gastronomicznego wykorzystania grzybów niejadalnych i trujących. Każde paliwo może być spalane ale w odpowiednim kotle. Własności palne niektórych materiałów wykorzystane w "barbarzyński" sposób prowadzą do nieoczekiwanych efektów - zwykle niekorzystnych...
 

Postaramy się przekonać Cię, że wbrew obiegowym opiniom, drewno stanowi bardzo efektywne i tanie źródło ciepła. Racjonalne sposoby wykorzystania drewna zapewniają stworzenie stabilnego, wydajnego i ekonomicznego systemu grzewczego.

 

Książkę ta kierujemy do osób przedsiębiorczych i pomysłowych. Chcemy, aby po przeczytaniu chociaż kilku rozdziałów, odkryły one potencjalne możliwości jakie daje przyroda.

 

"Dopóki przebiega proces fotosyntezy, dopóty Ziemia biomasę rodzi ... "

 

 

 

Hodnocení

Pokud máte zkušenosti s tímto produktem přidejte svůj názor !
Hodnoťte produkt

Naposledy zobrazené produkty:

Naše stránky používají cookies. Pokud chcete, můžete vždy vypnout v nastavení svého prohlížeče. OK, zavřete informací nebo se dozvědět více.