0
Grzejnik żeliwny - Styl

Grzejnik żeliwny - Styl

VIADRUS

Grzejniki nowej generacji zostały nazwane STYL, co odzwierciedla ich charakter. Zaprojektowane przez stylistę do zastosowania w nowoczesnych domach i mieszkaniach wyróżniają się przestrzenną formą, niebanalnym kształtem, który odbiega daleko od wcześniej znanych klasycznych "żeberek" oraz, co ważne i dotychczas w tego rodzaju produktach niespotykane, dużą gładkością powierzchni, dzięki czemu nie ustępują już tym elementem estetyki grzejnikom płytowym czy aluminiowym. Ponadto grzejnik typu STYL, jak każdy grzejnik żeliwny akumulując ciepło zapewnia stabilizację pracy układu grzewczego, chroniąc przed tzw. "taktowaniem" (częstym uruchamianiem) kotła, a mała pojemność wodna 0,4 litra zapewnia doskonałą dynamikę pracy układu ogrzewania.

Grzejniki te są bardzo zalecane do współpracy z kotłami kondensacyjnymi. Trwałość grzejników żeliwnych jest najwyższa ze wszystkich dostępnych na rynku rodzajów grzejników, a możliwość malowania żeber pozwala na indywidualną aranżację wyglądu grzejnika do charakteru wnętrza.

Moc jednego żebra równa 70 W jest dobrana z myślą o zapotrzebowaniu na ciepło 1 m2 powierzchni domu jednorodzinnego lub mieszkania nowej generacji. Grzejniki STYL można komponować w zestawy do 25 żeber. Przyłącza są umieszczone z boku grzejnika. Grzejnik można wieszać na ścianie lub ustawiać na specjalnych stojakach (przy ścianach z lekkiej zabudowy). STYL standardowo dostarczany w zestawach po 10 żeber, pomalowany farbą podkładową, przygotowany do malowania przez klienta.

Pliki

Opinie

Jeśli masz doświadczenie z tym produktem dodaj swoją opinię !
Twoja ocena
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.