Kotły Termo-Tech

P.W.T.K. "TERMO-TECH" Sp. z o.o. to firma Polska, której zakłady znajdują się w województwie Świętokrzyskim. Wieloletnie doświadczenie w branży, szeroka gama produktów oraz wysoka jakość oferowanych urządzeń to główne zalety firmy. Termo-Tech jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak: Laur konsumenta, EKO-laur konsumenta, Europejski Standard, Produkt z przyszłością i wiele więcej.

Posiadając własne labolatorium badawcze wdrożeń kotłowych i emisji umożliwia firmie szybkie tworzenie zaawansowanych kostrukcji kotłowych na paliwa stałe.

Informacje o kotłach Termo-Tech

Firma Termo-Tech w swojej ofercie posiada duży wachlarz kotłów na paliwa stałe. Róźnorodność produktów pozwala wybrać klientowi kocioł najbardziej odpowiedni do jego potrzeb. Oprócz standardowych, prostych kotłów Termo-Tech posiada również automatyczne kotły podajnikowe. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych modeli:

Termo-Tech ELZA

Kocioł na ekogroszek Termo-Tech ELZA Kocioł z podajnikiem retortowym na ekogroszek dla instalcji c.o z otwartym, zamkniętym, grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody. Występuje w dwóch mocach nominalnych o wartości 8 kW i 11 kW z przeznaczeniem do małych budynków o powierzchni odpowiednio do 80 m2 i do 100 m2. Małe kompaktowe gabaryty, 5 lat gwarancji i atestowana stal 6 mm wraz z funkcjonalnym sterownikiem czynią ten model szczególnie atrakcyjnym wyborem cenowym.

🔥 Paliwo podstawowe: ekogroszek.

Zobacz ofertę na Termo-Tech ELZA

Termo-Tech Szulce

Kocioł Termo-Tech Szulce na ekogroszek Dostępny w mocach nominalnych: 8 kW, 12 kW, 18 kW i 24 kW kocioł na ekogroszek z sterownikiem PID. Możliwość rozbudowy o wężownicę schładzającą, moduł GSM, termostat pokojowy lub strażak. Automatyczna praca, prosty sterownik, stal 6 mm pozwolą wybrać odpowiedni egzemplarz dla budynków o metrażu do 240 m2.

🔥 Paliwo podstawowe: ekogroszek.

Zobacz ofertę na Termo-Tech Szulce

Termo-Tech KRS TECH-DUO

Kocioł na ekogroszek Termo-Tech KRS TECH-DUO Odświeżona wersja modelu KRS TECH-DUO z palnikiem retortowym spalająca ekogroszek. Jeden z flagowych kotłów firmy z długą i wieloletnią sprawdzoną konstrukcją (która ulega unowocześnieniu). Sterownik można wzbogacić o GSM lub ETHERNET (sterowanie przez internet i telefon), moduły zaworów mieszających lub systemu strażak. Pionowy wymiennik ciepła z oknem rewizyjnm czyszczenia od góry ułatwia czyszczenie, boczny dostęp zaś pozwala na wyjęcie popiołu lub sadzy.

🔥 Paliwo podstawowe: ekogroszek.

Zobacz ofertę na Termo-Tech KRS TECH-DUO

Termo-Tech INTEGRA

Kocioł Termo-Tech Integra na ekogroszek Dostępny w wersji o mocy: 12 kW, 18 kW, 20 kW, 25 kW, 30 kW wysoce nowoczesny kocioł z podajnkiem retortowym na ekogroszek. Palnik kotła został zastrzeżony w urzędzie patentowym i wykonany jest z żeliwa szarego. Kocioł przystosowany do pracy w układzie zamkniętym po zamontowaniu wężownicy schładzającej z BVTS (opcja by była ona zabudowana), sterownik z możliwością rozszerzenia o komunikację: GSM i ETHERNET (kontrola przez internet i telefon), system zabezpieczający strażak. Uwagę zwracają również detale takie jak: żeliwne drzwi, wydłużony obieg spalin, płytka ceramiczna zamiast deflektora, nowatorski palnik, obsługa do 3 pomp, czujnik otwarcia pokrywy, system wyrównania ciśnienia i osuszania paliwa zasobnika.

🔥 Paliwo podstawowe: ekogroszek.

Zobacz ofertę na Termo-Tech INTEGRA

Termo-Tech Luna

Kocioł Termo-Tech Luna Najprostszy i najtańszy model kotła firmy ze Stąporkowa. Znajdzie zastosowanie w prostszych instalacjach centralnego ogrzewania, domach jednorodzinnych, garażach, itp. Zbudowany z atestowanej blachy stalowej.

Luna to kocioł górnego spalania, prosty w obsłudze o wysokiej sprawności, w którym istnieje możliwość zamontowania miarkownika ciągu powietrza.

🔥 Paliwo podstawowe: węgiel kamienny, drewno kawałkowe.
🔥 Paliwo zastępcze: miał, mieszanki węgla z miałem.
Obecnie wycofany z sprzedaży i produkcji.

Termo-Tech KRS Tech Duo

Termo-Tech KRS Tech Duo Kocioł centralnego ogrzewania z automatycznym podajnikiem paliwa. Ogrzewanie bez konieczności ciągłego uzupełniania paliwa w połączeniu z intuicyjną obsługą to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie wygodę oraz oszczędność.

Kocioł wyposażony został w ruszt awaryjny, w którym będziemy mogli spalać paliwo zastępcze gdy zabraknie nam paliwa podstawowego lub pojawią się przerwy w dostawie elektryczności.

🔥 Paliwo podstawowe: ekogroszek.
🔥 Paliwo zastępcze: węgiel kamienny, drewno sezonowe, pelety.
Obecnie wycofany z sprzedaży i produkcji (zastąpiony został nową wersją).

Termo-Tech KRS Autina Eco

Termo-Tech KRS Autina Eco Kocioł z podajnikiem na ekogroszek spełniający wysokie normy klasy 4, potwierdzone certyfikatym renomowanego instytutu w Brnie. KRS Autina Eco jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na ekologiczny kocioł, który parametrami spalania będzie spełniał Europejskie normy. Urządzenie charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz jakością wykonania.

🔥 Paliwo podstawowe: ekogroszek.
Obecnie wycofany z sprzedaży i produkcji.

Opinie o kotłach Termo-Tech

Termo-Tech w swojej ofercie posiada kotły, które możemy podzielić ze względu na sposób podawania paliwa, rodzaj spalanego paliwa jak również budowę i normy emisyjne. Różnorodność produktów pozwala klientowi wybrać najlepszy kocioł dla swoich potrzeb.

Poniżej kilka opinii klientów, którzy kupili i skomentowali produkty tego producenta na naszym sklepie internetowym:

"Tani i prosty w obsłudze czyli to co potrzebowałem. Po 1 sezonie grzewczym wszystko w jak najlepszym porządku."
~wt78 o Kocioł TERMO-TECH Luna 8 kW

"bardzo łatwy w użytkowaniu i solidnie zbudowany kocioł. Cena może nie najniższa ale wiadomo, że płaci się za jakość. Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa, dziękuję"
~AleksanderW. o Termo-Tech KRS Autina Eco 18 kW

"ruszt awaryjny czasami się przydaje, szczególnie jak mieszka się w miejscu gdzie występują przerwy w zasilaniu. kupiłem wersje z bvtsem dla bezpieczeństwa"
~jakub o Termo-Tech KRS Tech Duo 18kW