Kotły Termo-Tech

P.W.T.K. "TERMO-TECH" Sp. z o.o. to firma Polska, której zakłady znajdują się w województwie Świętokrzyskim. Wieloletnie doświadczenie w branży, szeroka gama produktów oraz wysoka jakość oferowanych urządzeń to główne zalety firmy. Termo-Tech jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak: Laur konsumenta, EKO-laur konsumenta, Europejski Standard, Produkt z przyszłością i wiele więcej.

Informacje o kotłach Termo-Tech

Firma Termo-Tech w swojej ofercie posiada duży wachlarz kotłów na paliwa stałe. Róźnorodność produktów pozwala wybrać klientowi kocioł najbardziej odpowiedni do jego potrzeb. Oprócz standardowych, prostych kotłów Termo-Tech posiada również automatyczne kotły podajnikowe. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych modeli:

Termo-Tech Luna

Kocioł Termo-Tech Luna Najprostszy i najtańszy model kotła firmy ze Stąporkowa. Znajdzie zastosowanie w prostszych instalacjach centralnego ogrzewania, domach jednorodzinnych, garażach, itp. Zbudowany z atestowanej blachy stalowej.

Luna to kocioł górnego spalania, prosty w obsłudze o wysokiej sprawności, w którym istnieje możliwość zamontowania miarkownika ciągu powietrza.

Paliwo podstawowe: węgiel kamienny, drewno kawałkowe.
Paliwo zastępcze: miał, mieszanki węgla z miałem.

Termo-Tech KRS Tech Duo

Termo-Tech KRS Tech Duo Kocioł centralnego ogrzewania z automatycznym podajnikiem paliwa. Ogrzewanie bez konieczności ciągłego uzupełniania paliwa w połączeniu z intuicyjną obsługą to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie wygodę oraz oszczędność.

Kocioł wyposażony został w ruszt awaryjny, w którym będziemy mogli spalać paliwo zastępcze gdy zabraknie nam paliwa podstawowego lub pojawią się przerwy w dostawie elektryczności.

Paliwo podstawowe: ekogroszek.
Paliwo zastępcze: węgiel kamienny, drewno sezonowe, pelety.

Termo-Tech KRS Autina Eco

Termo-Tech KRS Autina Eco Kocioł z podajnikiem na ekogroszek spełniający wysokie normy klasy 4, potwierdzone certyfikatym renomowanego instytutu w Brnie. KRS Autina Eco jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na ekologiczny kocioł, który parametrami spalania będzie spełniał Europejskie normy. Urządzenie charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz jakością wykonania.

Paliwo podstawowe: ekogroszek.

Opinie o kotłach Termo-Tech

Termo-Tech w swojej ofercie posiada kotły, które możemy podzielić ze względu na sposób podawania paliwa, rodzaj spalanego paliwa jak również budowę i normy emisyjne. Różnorodność produktów pozwala klientowi wybrać najlepszy kocioł dla swoich potrzeb.

Poniżej kilka opinii klientów, którzy kupili i skomentowali produkty tego producenta na naszym sklepie internetowym:

"Tani i prosty w obsłudze czyli to co potrzebowałem. Po 1 sezonie grzewczym wszystko w jak najlepszym porządku."
~wt78 o Kocioł TERMO-TECH Luna 8 kW

"bardzo łatwy w użytkowaniu i solidnie zbudowany kocioł. Cena może nie najniższa ale wiadomo, że płaci się za jakość. Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa, dziękuję"
~AleksanderW. o Termo-Tech KRS Autina Eco 18 kW

"ruszt awaryjny czasami się przydaje, szczególnie jak mieszka się w miejscu gdzie występują przerwy w zasilaniu. kupiłem wersje z bvtsem dla bezpieczeństwa"
~jakub o Termo-Tech KRS Tech Duo 18kW