Falowniki FRONIUS

Firma FRONIUS jest Austriacką firmą, swoją działalność zaczęła od 1945 r. Obecnie jest potentatem w produkcji falowników.
Obecna pozycja w czołówce to zasługa sprawdzonych i solidnych rozwiązań, bogatej oferty i szybkiego rozwoju odpowiadającemu
zmnieniającej się sytuacji na rynku fotowoltaicznym. Marka FRONIUS kojarzona jest z solidnością i znakomitym serwisem.

Informacje o falownikach FRONIUS

FRONIUS PRIMO

Fronius Falowniki stosowane w instalacjach fotowoltanicznych. Dostępne w mocach: 3 - 3,6 kW. Beztransformatorowe, jednofazowe falowniki sieciowe Fronius PRIMO. Dzięki rozwiązaniu SuperFlex Design, Fronius PRIMO sprawdza się w instalacjach na dachach o nieregularnym kształcie lub zorientowanych w różne strony świata. Dostęp do internetu przez Wi-Fi lub Ethernet i łatwość integracji z komponentami innych firm sprawia, że Fronius PRIMO to jeden z najbardziej „komunikatywnych” falowników na rynku. Co więcej, interfejs dla inteligentnego licznika energii pozwala na dynamiczne zarządzanie wprowadzaniem energii do sieci i zapewnia wizualizację zużycia wyprodukowanej energii na potrzeby własne.

>Zobacz ofertę na FRONIUS PRIMO

FRONIUS SYMO

FRONIUS SYMO Beztransformatorowe, trójfazowe falowniki sieciowe Fronius Symo, dostępne w szerokim zakresie mocy: od 3.0 do 20.0 kW, doskonale nadają się do instalacji fotowoltaicznych dowolnej wielkości. Dzięki rozwiązaniu SuperFlex Design, Fronius Symo sprawdza się w instalacjach na dachach o nieregularnym kształcie lub zorientowanych w różne strony świata. Wbudowany interfejs dla inteligentnego licznika energii pozwala na dynamiczne zarządzanie wprowadzaniem energii do sieci.

>Zobacz ofertę na FRONIUS SYMO

FRONIUS ECO

FRONIUS SYMO Trójfazowy falownik Fronius Eco dostępny w klasach mocy 25,0 i 27,0 kW optymalnie spełnia wymogi dużych instalacji. Dzięki niewielkiej wadze i systemowi montażu SnapINverter, to beztransformatorowe urządzenie umożliwia prostą i szybką instalację wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Przy stopniu ochrony IP 66 falownik ten wytycza nowe standardy. Zastosowanie zintegrowanych gniazd bezpieczników modułów na obu biegunach i opcjonalnej ochrony przeciwprzepięciowej sprawia, że nie ma potrzeby używania stałoprądowych skrzynek przyłączeniowych.

Zobacz ofertę na FRONIUS ECO

FRONIUS SYMO GEN24

FRONIUS SYMO Fronius SYMO GEN24 Plus6,0 - 10,0 jest idealnym falownikiem hybrydowym dla zastosowań prywatnych jak również i firmowych. Spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu nadaje się idealnie dla każdego użytkownika. Posiada takie funkcje jak zarządzania energią, połączenie WLAN w standardzie, łączność Ethernet i łatwa integracja komponentów innych firm. W szczególności dzięki różnym opcjom zasilania awaryjnego(PV Point, pełne zasilanie awaryjne) zapewnia najwyższy stopień niezawodności zasilania.

Zobacz ofertę na FRONIUS SYMO GEN24