Ventilator RV-12PM
Availability:
24 pc
Product code:
43809
Price:
249,00 zł
Regular price:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
add to wish list
Rating:
0
0
Vendor:
Inny
Description
| Voltage | 220 - 230V 50 Hz |
| Power consumption | 70 W |
| Effciency | 240 m3/h |
| Compression | 310 Pa |
| Weight | 2,0 kg |
Files to download:
Technical data
| Air flow | 240 m³ /h |
| Weight | 2 kg |
| Power supply | 230 V / 50 Hz |
Shipping costs
The price does not include any possible payment costs
Shipping country:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.