Zplynovací kotel ATTACK SLX 30 kW PROFI
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
68460
Cena:
$3,687.43
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 30 kW |
| Průřez kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 570 kg |
| Výška | 1472 mm |
| Šířka | 703 mm |
| Délka | 1337 mm |
| Minimální objem vyrovnávacích nádrží doporučený výrobcem | 1000 - 2000 L |
| Teplota spalin | 175 °C |
| Strumień masy spalin | 0,021 kg/s |
| Tah komínu | 23 Pa |
| Max. délka polen | 650 mm |
| Objem zásobníku | 200 dm³ |
| Rozměry dvířek ohňiště | 235 x 445 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.