Zásobník ERMET s prodloužený U výměníkem 140 L pryskyřicový
Běžná cena:
$478.29
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Ochrana před korozí: pryskyřičovaná
- Jednoduché na montáž a obsluhu výměníky jsou určeny k ohřevu teplé vody pomocí hadičky "U".
- Instalovaná hadička je dvojitá, což zkracuje dobu ohřevu vody.
- Existuje možnost instalace elektrického ohřívače.
- Silná vrstva polyuretanové pěny eliminuje ztráty tepla.
- Nádrž je pryskyřičovaná, což významně prodlužuje její životnost. Není potřeba instalovat magnesiumovou anodu
Při objednávce ohřívače bez ohřívače je třeba koupit zásuvku.
Pryskyřičované nádrže ERMET nevyžadují magnesiumovou anodu. Při porovnávání provozních nákladů mezi emalizovanou a pryskyřičovanou nádrží je třeba k emalizované nádrži připočítat náklady na periodickou výměnu magnesiumové anody a razítko instalatéra v záručním listu, který výměnu provedl. U pryskyřičované nádrže takto potřeba není, takže ji lze popsat jako prakticky bezúdržbovou. Reklamace na tyto nádrže jsou počítány pod 0,5% ve vztahu k prodanému množství nádrží. Je to výsledek, kterým se lze chlubit, v porovnání s ostatními výrobci. Aby byla zachována záruka, není vyžadována výměna anody. V případě reklamace je nádrž vyměněna za novou.
NEVYŽADUJE MONTÁŽ MAGNESIUMOVÉ ANODY !
Vodorovný výměník C.W.O. (závěsný) s hadicí
| Objem | L | 80 | 100 | 120 | 140 | 200 | 250 | 300 |
| Max. pracovní tlak | MPa | 0,6 | ||||||
| Povrch hadičky | m2 | 0,42 | 0,48 | 0,54 | 0,58 | 0,70 | 0,70 | 0,70 |
| Výkon výměníku (80/10/45°C) | kW | 9,7 | 10,6 | 12,8 | 13,6 | 16,2 | 16,2 | 16,2 |
| Kapacita | L/h | 245 | 265 | 320 | 365 | 400 | 400 | 400 |
| Spotřeba topné vody | m3 | 0,8 | 0,9 | 1,0 | 1,1 | n.u. | n.u. | n.u. |
| Délka L | mm | 850 | 1060 | 1120 | 1290 | 1290 | 1500 | 1780 |
| Průměr H | mm | 460 | 460 | 460 | 460 | 610 | 630 | 630 |
| Rozteč B | mm | 280 | ||||||
| Hmotnost (nád. v polyuretanu) | kg | 40 | 44 | 49 | 52 | n.u. | n.u. | n.u. |
Technické údaje
| Vodní kapacita | 140 l |
| Hmotnost | 52 kg |
| Mufa | 5/4 cal |
| Tloušťka oceli | 3 mm |
| Délka | 1290 mm |
| Výkon výměníku | 365 L/h |
| Výkon | 13.6 kW |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Povrch cívky | 0.58 m² |
| Průměr | 460 mm |
| Záruka | 48 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.