Zásobník ERMET s prodloužený U výměníkem 120 L pryskyřicový
Běžná cena:
333,62 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Zabezpieczenie před korozí: pryskyřičovaný
- Jednoduché na montáž a údržbu výměníky jsou určeny k ohřívání teplé vody pomocí trubky "U".
- Instalovaná trubka je dvojitá, což zkracuje dobu ohřevu vody.
- Existuje možnost instalace elektrického ohřívače.
- Silná vrstva polyuretanové pěny eliminuje ztráty tepla.
- Nádrž je pryskyřičovaná, což výrazně prodlužuje její životnost. Není potřeba instalovat magneziovou anodu
Při objednávce ohřívače bez ohřívače musíte koupit zátku.
Pryskyřičované nádrže ERMET nevyžadují magneziovou anodu. Porovnáme-li provozní náklady mezi smaltovanou a pryskyřičovanou nádrží, u smaltované nádrže je třeba přidat náklady na periodickou výměnu magneziové anody a razítko instalatéra v záručním listě, který tuto výměnu provedl. V pryskyřičované nádrži taková potřeba neexistuje, takže ji lze označit jako prakticky bezúdržbovou. Reklamace na tyto nádrže se počítají pod 0,5% v poměru k prodanému množství nádrží. Jedná se o výsledek, kterým se lze chválit, ve srovnání s ostatními výrobci. Chcete-li zachovat záruku, není vyžadována výměna anody. V případě reklamace je nádrž vyměněna za novou.
NEVYŽADUJE INSTALACI MAGNEZIOVÉ ANODY !
Výměník C.W.O. vodorovný (závěsný) s trubkou
| Objem | L | 80 | 100 | 120 | 140 | 200 | 250 | 300 |
| Max. provozní tlak | MPa | 0,6 | ||||||
| Povrch trubky | m2 | 0,42 | 0,48 | 0,54 | 0,58 | 0,70 | 0,70 | 0,70 |
| Výkon výměníku (80/10/45°C) | kW | 9,7 | 10,6 | 12,8 | 13,6 | 16,2 | 16,2 | 16,2 |
| Výkon | L/h | 245 | 265 | 320 | 365 | 400 | 400 | 400 |
| Spotřeba topné vody | m3 | 0,8 | 0,9 | 1,0 | 1,1 | b.d. | b.d. | b.d. |
| Délka L | mm | 850 | 1060 | 1120 | 1290 | 1290 | 1500 | 1780 |
| Průměr H | mm | 460 | 460 | 460 | 460 | 610 | 630 | 630 |
| Rozteč B | mm | 280 | ||||||
| Hmotnost (nádr. v polyuretanu) | kg | 40 | 44 | 49 | 52 | b.d. | b.d. | b.d. |
Technické údaje
| Vodní kapacita | 120 l |
| Hmotnost | 49 kg |
| Mufa | 5/4 cal |
| Tloušťka oceli | 3 mm |
| Délka | 1220 mm |
| Výkon výměníku | 320 L/h |
| Výkon | 12.8 kW |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Povrch cívky | 0.54 m² |
| Průměr | 460 mm |
| Záruka | 48 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.