Vertikální spojka hydraulicke až 185 kW s izolací
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Hydraulické vazné spojení je určeno pro instalaci centrálního vytápění o výkonu 185KW. Zařízení má za úkol rozdělování primárního okruhu od topného okruhu, eliminaci nutnosti vyrovnávání obehů kotelny a topného okruhu a udržování nezávislých proudů v okruhu kotla a topných obvodech.
| Parametr / Parameter | Hodnota Value |
| Průtok / Flow ratio | 8,0 m3/h |
| Délka rozdělovače / Distributor length | 800 mm |
| Připojení: strana instalace / Connection: on the installation side | GZ 2" / 2" M |
| Připojení: strana kotle / Connection: on the boiler side | GW 2" / 2" F |
| Připojení: boční přípojka / Connection: on the lateral side | GW 3x1/2" / 3x1/2" F |
| Rozteč os: strana instalace / Spacing on the installation side | 550 mm |
| Rozteč os: strana kotle / Spacing in the boiler side | 650 mm |
| Maximální tlak / Maximum pressure | 6 bar |
| Maximální teplota příslušenství / Maximum temperature of the supply | 110°C |
| Izolace rozdělovače / Insulation of the distributor |
EPS tloušťka 30 mm;/ EPS thickness 30 mm |
Technické údaje
| Šířka | 800 mm |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Max. teplota vody | 110 °C |
| Hmotnost | 8.0 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.