Vertikální spojka hydraulicke až 105 kW s izolací
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Hydraulická spojka je určena pro instalace centrálního vytápění do výkonu 105kW. Zařízení má za úkol rozdělovat primární okruh od topného okruhu, eliminovat potřebu vyvažování okruhů kotlů a topných okruhů a udržovat nezávislé toky v okruhu kotle a topných obvodech. Spojka byla umístěna do izolace vyrobené z EPS a uzavřena ocelovým plechem lakovaným práškovým nátěrem.
| Parametr / Parameter | Hodnota Value |
| Průtok / Flow ratio | 4,5 m3/h |
| Délka rozdělovače / Distributor length | 500 mm |
| Připojení: strana instalace / Connection: on the installation side | GZ 5/4" / 5/4" M |
| Připojení: strana kotle / Connection: on the boiler side | GW 5/4" / 5/4" F |
| Připojení: boční přípojka / Connection: on the lateral side | GW 3x1/2" / 3x1/2" F |
| Rozteč os: strana instalace / Spacing on the installation side | 280 mm |
| Rozteč os: strana kotle / Spacing in the boiler side | 360 mm |
| Maximální tlak / Maximum pressure | 6 bar |
| Maximální teplota přívodu / Maximum temperature of the supply | 110°C |
| Izolace rozdělovače / Insulation of the distributor |
EPS tloušťka 30 mm;/ EPS thickness 30 mm |
Technické údaje
| Šířka | 500 mm |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Max. teplota vody | 110 °C |
| Hmotnost | 4.5 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.