Ventilátor s duhovku a se zpětnou klapkou WPA 07 PK
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Ventilátor se skládá z dvoudílného hliníkového pouzdra, ve kterém je umístěn motor s vnějším rotorem. Vstupním vzduchový otvor je chráněn mřížkou a výfuk je zajištěn přírubou s montážními otvory.
Ventilátor je navržen tak, aby vháněl vzduch do pece kotle. Může být také použit pro obecné větrání a výrobní zařízení. Pracovní teplota je od -25 do +40 ° C.
Označení ventilátoru VPA06 je totožné s označením ventilátoru WPA 06
Technické parametry:
| Typ Motoru | R2E120/AR87-37 |
| Max.statický tlak | 280 Pa |
| Max. průtok | 160 m3/h |
| Otáčky | 1650 ot/min |
| Výkon | 34 W |
Technické údaje
| Maks. wydajność wentylatora | 240 m3/h |
| Prędkość obrotów silnika | 2450 obr/min |
| Głośność | 60 dB |
| Max. sprężanie | 310 Pa |
| Hmotnost | 2 kg |
| Napájení | 230V / 50 Hz |
| Záruka | 2 lata |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.