Ventilátor RV-12PM
Dostupnost:
33 pc
Kód produktu/SKU:
43809
Cena:
$71.14
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
| Napájení | 220 - 230V 50 Hz |
| Spotřeba energie | 70 W |
| Efektivnost | 240 m3/h |
| Komprese | 310 Pa |
| Hmotnost | 2,0 kg |
Technické údaje
| Proudění vzduchu | 240 m³ /h |
| Hmotnost | 2 kg |
| Napájení | 230 V / 50 Hz |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.