Venkovní teplotní čidlo Estyma LCD-01
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
44,05 €
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
-
Popis
LCD-01 je kabelový teplotní senzor určený pro použití uvnitř budovy.
Senzor je vybaven tlačítky, která umožňují změnu aktuálně nastavené teploty pro daný topný okruh a navigaci v menu.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájecí napětí | +12 VDC |
| Rozsah regulace teploty | ± 4 °C |
| Teplota okolí | 0–60 °C |
| Rozměry (d. × v. × š.) | 71 × 25 × 71 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 60 mm |
| Hmotnost zařízení | 80 g |
| Kabel | 3x0,5mm2 |
| Maximální délka kabelu | do 30m |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.