Termický pohon WITA SM WR 10 FR - 10Nm pro směšovací ventil MINIMIX DN 40-50mm
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Pohon SM WR FR s integrovaným regulátorem konstantní hodnoty je určen pro systémy vytápění nebo chlazení. Jeho instalace má za úkol udržovat konstantní nastavenou teplotu v celém topném nebo chladicím systému, regulovat podlahové vytápění nebo tam, kde jsou vyžadovány konstantní teploty. Je vybaven barevným displejem, který během provozu zobrazuje základní teploty. Po instalaci bude regulátor vždy zobrazovat konstantní nastavenou teplotu. Pod otočným kolečkem pro ruční ovládání se nachází 5 tlačítek ovládání pro regulaci konstantní nastavené teploty. Po aktivaci přepínače pro ruční ovládání je pohon regulátoru teploty „VYPNUT" kvůli úspoře energie. Pohon je vybaven speciálním přírubou na montáž. Stisknutí tlačítka montáže/demontáže umožňuje jednoduchou montáž/demontáž bez nářadí regulátoru na směšovacím ventilu. Je okamžitě připraven k použití díky zabudovaným přípojným vodičům a čidlu teploty. Spuštění regulátoru se provádí pomocí asistenta spuštění.
Parametry
| Vlastnost | SM WR 10 FR |
| Točivý moment: | 10 Nm |
| Úhel otočení: | 90° |
| Rychlost otáčení: | 2 min / 90° |
| Režim provozu: | 3-Point, PDI |
| Napájecí napětí: | 230 VAC, 50Hz |
| Spotřeba energie: | max. 5 W |
| Spotřeba energii v pohotovostním režimu | max. 0,5 W |
| Rozsah teploty: | 0–50 °C |
| Ochrana: | I v souladu s EN 60730-1 |
| Třída ochrany: | IP 42 v souladu s EN60529 |
| Rozměry (š x d x v): | 95 x 80 x 92 mm |
| Hmotnost: | přibližně 900 g |
| Barva/materiál: | šedá / PC |
Technické údaje
| Hmotnost | 0.9 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.