Sporák na tuhá paliva Monika - 8 kW - vývod spalin na levé straně
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Kachlový sporák na dřevo Monika 8 kW
Účinnost varné desky: 25,7%
Záruka: 12 měsíců
Palivo: kusové dřevo listnatých stromů
Kachlový sporák na dřevo je elegantní a funkční zařízení určené k vaření, pečení, smažení a také k vytápění nebo ohřevu místností. Jeho pevná konstrukce a výjimečná estetika z něj dělají ideální volbu jak pro klasické, tak pro rustikální interiéry.
Na přední stěně se nacházejí dvířka topeniště a pece, a rovnoměrné ohřívání radiátoru zajišťuje topný kanál. Sporák byl navržen z vysoce kvalitních materiálů: niklovaná konstrukce, smaltované dvířka, stěny obložené kachličkami a nerezový rám kolem desky. Navíc je topeniště a celý sporák obložen šamotovou cihlou, což zvyšuje jeho trvanlivost a tepelnou účinnost zařízení.
| Rozměry | |
|---|---|
| Rozměry pece | |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Výška | 195 mm |
| Rozměry topeniště | |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 180 mm |
| Rozměry desky | |
| Šířka | 1010 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Rozměry základny | |
| Šířka | 910 mm |
| Hloubka bez komínu | 530 mm |
| Výška celého sporáku | 760 mm |
Technické údaje
| Výkon | 8 kW |
| Účinnost | 75.3 % |
| Průřez kouřovodu | 118 mm |
| Výška | 760 mm |
| Šířka | 1010 mm |
| Délka | 620 mm |
| Výška krbu | 180 mm |
| Šířka krbu | 230 mm |
| Hloubka krbu | 350 mm |
| Hmotnost | 180 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.