Sporák na tuhá paliva K-1 Dominika 7,5 kW
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Kachle Kuchyňské na Dřevo Dominika 7,5 kW
Záruka: 12 měsíců
Palivo: kusové dřevo listnatých stromů
Kachle kuchyňské na dřevo jsou elegantním a funkčním zařízením určeným k vaření, pečení, smažení a také k vytápění nebo ohřevu místností. Jejich solidní konstrukce a výjimečná estetika je činí ideální volbou jak do klasických, tak do rustikálních interiérů.
Na přední stěně se nachází dvířka topeniště a trouby, a rovnoměrné zahřívání ohřívače zajišťuje topný kanál. Kachle byly navrženy z vysokojakostních materiálů: niklovaná konstrukce, smaltované dvířka, stěny obložené kachličkami a nerezová konstrukce kolem varné desky. Navíc je topeniště a celé kachle vyloženy šamotovou cihlou, což zvyšuje trvanlivost a tepelnou účinnost zařízení.
| Rozměry | |
|---|---|
| Rozměry trouby | |
| Šířka | 115 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Výška | 195 mm |
| Rozměry topeniště | |
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Výška | 130 mm |
| Celkové rozměry desky | |
| Šířka | 1030 mm |
| Hloubka | 710 mm |
| Rozměry varné desky | |
| Šířka | 910 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Rozměry základny | |
| Šířka | 920 mm |
| Hloubka bez kouřovodu | 595 mm |
| Výška celého kamen | 820 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.