Sada modul + lambda sonda Estyma ML-2
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Modul Lambda sondy slouží k měření množství kyslíku v spalinách.
Použití modulu Lambda sondy přináší řadu výhod:
- je omezena emise oxidu uhlíku do atmosféry,
- klesá spotřeba paliva,
- prodlužuje se životnost prvků kotle.
Modul nabízí 2 možnosti komunikace:
- napěťový analogový výstup (0-5V),
- známá z automotivu sběrnice CAN.
Použití nejnovější generace širokopásmové Lambda sondy firmy Bosch umožňuje přesné měření obsahu kyslíku v celém jeho rozsahu (0-20,9%). Díky přesným měřením v tak široké škále je regulátor schopen přesně řídit proces spalování v plném rozsahu výkonu. Použitá Lambda sonda je vybavena elektrický ohřívačem, který ohřevem sondy zajišťuje správné měření, bez ohledu na teplotu spalin.
Parametry produktu
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 230V 50Hz |
| Příkon (regulátor) | 10W |
| Teplota okolí | 0–60ºC |
| Rozsah měření O₂ | 0–20,9% |
| Analogový výstup | 0–5V |
| Zatížitelnost analogového výstupu | 10mA |
| Rychlost sběrnice CAN | 125 kb/s |
| Rozměry modulu (dél × výš × šír) | 107mm × 66mm × 118mm |
| Závit Lambda sondy | M18 × 1,5mm |
| Hmotnost modulu | 425g |
| Hmotnost sondy | 110g |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.