Rozšiřující modul C společnost PLUM
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Modul C (MX0.3) doplňuje rozsah funkcí realizovaných regulátory ecoMAX800P,P1,P2, ecoMAXX800R2,T2 a ecoMAX850I3. Moduly nemohou pracovat jako samostatná zařízení. Využití modulu a funkce jím vykonávané jsou závislé na hlavním regulátoru, se kterým modul spolupracuje. Všechna nastavení pro modul se provádějí v hlavním regulátoru.
| Technické údaje | |
| Napájení | 230V~; 50Hz; |
| Proud odebíraný regulátorem | I = 0,02 A1 |
| Maximální jmenovitý proud | 6 (6) A |
| Stupeň ochrany regulátoru | IP20, IP002 |
| Teplota okolí | 0...50 °C |
| Teplota skladování | 0...65 °C |
| Relativní vlhkost | 5 - 85% bez kondenzace vodní páry |
| Rozsah měření teploty čidel CT4 | 0...100 °C |
| Přesnost měření teploty čidly CT4 a CT4-P | 2°C |
| Připojení | Šroubovací svorky na straně síťového napětí 2,5mm2 Šroubovací svorky na straně řízení 1,5mm2 |
| Vnější rozměry | 140x90x65 mm |
| Hmotnost sady | 0,3 kg |
| Normy | PN-EN 60730-2-9 PN-EN 60730-1 |
| Třída software | A |
| Třída ochrany | Pro zabudování do zařízení třídy I |
| Stupeň znečištění okolí | 2 dle PN-EN 60730-2-9 |
Schéma elektrických připojení pro modul C(MX.03) do ecoMAX800P,P1,P2

Legenda:
- T1 – teploměr teploty okruhu směšovače (typ CT4),
- T2 – teploměr teploty okruhu směšovače (typ CT4),
- T – pokojový termostat, ! – připojovat výhradně dvoupárovým způsobem (nepřipojovat čtyřmi vodiči, hrozí poškození regulátoru),
- A – hlavní regulátor ecoMAX800P, P1, P2;
- 230V~ - napájecí kabel,
- SM – pohon směšovače,
- PM – čerpadlo směšovače, P
- C – cirkulační čerpadlo teplé užitkové vody,
- GR – nulová lišta.
Schéma elektrických připojení pro modul C do ecoMAXX800R2

Legenda:
- T1 – teploměr teploty okruhu směšovače (typ CT4),
- T2 – teploměr teploty okruhu směšovače (typ CT4),
- T – pokojový termostat, ! – připojovat výhradně dvoupárovým způsobem (nepřipojovat čtyřmi vodiči, hrozí poškození regulátoru),
- A – hlavní regulátor ecoMAXX800R2,
- T2; 230V~ - napájecí kabel,
- SM – pohon směšovače,
- PM – čerpadlo směšovače,
- PC – cirkulační čerpadlo teplé užitkové vody,
- GR – nulová lišta, * - čerpadlo cirkulace teplé užitkové vody dostupné v modulu C od programu v ecoMAXX800R2 verze mod_A_v.01.31.21
Technické údaje
| Délka | 65 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Výška | 90 mm |
| Napájení | ~230V / 50Hz |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.