Regulator prostorovy Estyma VIDE ROOM - Drát
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Kapacitní dotykový displej TFT známý z mobilních telefonů (chytrých telefonů) poskytuje pohodlí a vysoký komfort používání. Ovládání známé ze chytrých telefonů, jako je tažení a posouvání, činí obsluhu jednoduchou a intuitivní. Externí paměť SDRAM spolu s výkonným procesorem zajišťuje plynulý běh animací uživatelského rozhraní. Komunikace s regulátorem kotle probíhá prostřednictvím sběrnice CAN. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí přenosu dat a délkou spojení až 1000 m. Skříň v bílé barvě a elegantním designu umožňuje zabudování zařízení do každé obytné místnosti. Aktualizace softwaru je jednoduchá a probíhá prostřednictvím konektoru paměťové karty microSD.
Výhody:
- regulace teploty v místnosti
- týdenní časový program
- ekonomický program
- komfortní program
- program proti zamrznutí
- automatická synchronizace data a času s regulátorem kotle
- předpověď počasí
- monitorování provozu kotle
- zásobníku, okruhů ústředního vytápění a teplé vody
- monitorování provozu solárních kolektorů
- čtení alarmů z regulátoru kotle
- rodičovská kontrola
Technické údaje
| Měření teploty | 0–50°C |
| Rozlišení měření | 0.1°C |
| Procesor | 180MHz ARM Cortex-M4F |
| Paměť | SDRAM 45MHz 8MB |
| Třída softwaru 3 | A |
| Displej | TFT 4,3" |
| Dotykový panel | Kapacitní multitouch |
| Komunikace | CAN (vzdálenost až 1000 m) |
| Aktualizace softwaru | Paměťová karta microSD |
| Napájení | 12V DC |
| Rozměry | 150mm × 100mm × 25mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.