Radiátor 33 K 600 x 1200
Dostupnost:
1 pc
Kód produktu/SKU:
35821
Cena:
224,05 €
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Technické údaje
| Výška | 600 mm |
| Délka | 1200 mm |
| Řádkování spojení | 550 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 2833 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 3608 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 33 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.