Radiátor 22 VK 600 x 1100
Dostupnost:
10 pc
Kód produktu/SKU:
48940
Cena:
3 812,12 Kč
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor spodního připojení vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. V základní výbavě má radiátor boční clony a horní clonu typu mřížka, která zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícestupňový lakovací proces zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký výkon vytápění díky svařování konvektorů do vodních kanálů.
Záruka: 10 let
Příslušenství v balení:
- Závěs (kompletní sada)
- Zátka
- Odvozdušňovací ventil
- Termostatický vložka
Záruka: 10 let
Příslušenství v balení:
- Závěs (kompletní sada)
- Zátka
- Odvozdušňovací ventil
- Termostatický vložka
Technické údaje
| Výška | 600 mm |
| Délka | 1100 mm |
| Řádkování spojení | 50 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 1839 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 2342 W |
| Připojení | Dolne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 22 VK |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.