Radiátor 22 K 500 x 1800
Dostupnost:
1 pc
Kód produktu/SKU:
40009
Cena:
4 921,21 Kč
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor boční připojení vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. V sériové podobě má radiátor boční kryty a horní kryt typu grilu, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícestupňový proces lakování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky svařovaným konvektorům připojeným na vodní kanály.
Záruka: 10 let
Příslušenství v sadě:
- Zavěšení (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Záruka: 10 let
Příslušenství v sadě:
- Zavěšení (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Technické údaje
| Výška | 500 mm |
| Délka | 1800 mm |
| Řádkování spojení | 450 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 2599 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 3306 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 22 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.