Potrubí pro ústřední vytápění s hydraulickým odlučovačem s izolací třiokruhový až 60 kW
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Rozdělovač integrovaný se spojkou je určen pro instalace ústředního vytápění do výkonu 60 kW. Používá se k usnadnění montáže skupin míchacích a čerpacích. Umožňuje použití značně menšího množství tvarovek a trubek nezbytných k provedení obvodů instalačních zařízení. V zařízení se nachází integrovaná hydraulická spojka, která plní následující funkce: odděluje primární okruh od otopného okruhu, eliminuje potřebu vyvažování okruhu kotle a otopného okruhu a udržuje nezávislý průtok v okruhu kotle a otopných obvodech. V sadě jsou přiloženy držáky, šrouby, kolíky a podložky umožňující montáž na zeď.
V zařízení se nachází integrovaná hydraulická spojka, která plní následující funkce:
- oddělování primárního okruhu od otopného okruhu,
- eliminace potřeby vyvažování okruhů kotle a otopného okruhu
- udržování nezávislých průtoků v okruhu kotle a otopných obvodech.
| Parametr / Parameter | Hodnota 3-obvodový rozdělovač 60 kW Value 3-circuit distributor 60 kW) |
| Průtok / Flow ratio | 3 m3/h |
| Topný výkon / Heating power | 60 kW (ΔT=20°C) |
| Délka rozdělovače / Distributor length | 725 mm |
| Připojení: strana instalace / Connection: on the installation side | GW 6/4" / 6/4" F |
| Připojení: strana kotle / Connection: on the boiler side | GZ 6/4" / 6/4" M |
| Připojení: dodatečné přípojky / Connection: additional connection | 2 x GW 1/2" |
| Rozteč os: strana instalace / Spacing on the installation side | 125 mm |
| Rozteč os: strana kotle / Spacing in the boiler side | 565 mm |
| Rozteč montážních držáků rozdělovače: / Spacing between manifold mounting handles | 375 mm |
| Maximální tlak / Maximum pressure | 6 bar |
| Maximální teplota přívodní vody / Maximum temperature of the supply | 110°C |
| Izolace rozdělovače / Insulation of the distributor | EPP tloušťka 20 mm / EPP thickness 20 mm |
*Orientační fotografie
Technické údaje
| Max. provozní teplota | 110 °C |
| Připojení | 6/4 cal |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Maximální výkon kotle | 60 kW |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.