Optimalizátor výkonu Tigo TS4-A-O
Dostupnost:
17 pc
Kód produktu/SKU:
19056
Cena:
1 509,09 Kč
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Optimalizátor výkonu Tigo TS4-A-O
- Zvýšení energetického zisku při částečném zastínění a různém umístění moduló
- Dlouhá doba provozu díky režimu obejití v případě potřeby
- Selective Deployment: v případě potřeby použití optimalizátoró DC
- Nižší náklady na instalaci díky menšímu počtu komponentó
| Elektrické parametry | |
| TS4-A-O | |
| Jmenovitý výkon na vstupu DC | 700 W |
| Maximální vstupní napětí | 80 V |
| Maximální proud | 15 A |
| Rozsah napětí | 16-80 V |
| Doporučený jmenovitý proud pojistky | 30A |
| Typ komunikace | Bezdrátový |
| Omezení výstupního napětí | Ne |
| Maximální systémové napětí | 1000 V |
| Konektory | MC4, EVO2 |
Technické údaje
| Vykon | 700 W |
| Šířka | 138.4 mm |
| Délka | 139.7 mm |
| Výška | 22.9 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.