Kuchyně KVS MORAVIA OLIVER 9170
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Technický popis
Kuchyně KVS MORAVIA typ 9170 Oliver je určena k spalování pevných paliv, jako jsou dřevo a dřevěné brikety. Tento model kombinuje výhody kachle a kuchyně, protože kromě vaření, pečení a vytápění umožňuje také obdivovat plameny skrz zasklené dvířka topeniště.
Konstrukce tohoto modelu se liší od předchozích produktů, přičemž vychází vstříc očekáváním zákazníků, kteří nemají dostatek místa pro širší varianty. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že kuchyně Oliver nemá vnější glazovaný povlak, ale základní kostra je pokryta vypálenou barvou. Rám varné desky byl také spojen se samotnou deskou, čímž vznikl jeden prvek. Přesto je deska složena ze dvou vyjímatelných částí, které lze snadno snímat k čistění. Tyto prvky jsou lehké a malých rozměrů, takže jejich manipulace je velmi jednoduchá.
Přední strana je vybavena litinových dvířek s dřevěnými úchyty, což je novinka a lze je uchopovat holou rukou bez použití rukavice. Prostor pod kuchyní je otevřený, což umožňuje pohodlné skladování paliva.
Topeniště je vyrobeno z silných šamotových cihel a solidního litinového roštu. Tyto materiály jsou dlouhá léta osvědčené, odolné vysokým teplotám, trvanlivé, zachovávají svůj tvar a déle udržují teplo. Do topeniště lze vkládat polena o průměru až 160 mm a délce 340 mm. Trouba kuchyně je glazovaná a obsahuje kovový regál. Teploměr na dvířkách trouby ukazuje teplotu uvnitř. Nad dvířky se nachází páka pro regulaci funkce vaření a pečení.
Pro tento model nelze použít chladicí panel typ 9118 na zabudování do kuchyňského nábytku.
Kuchyně typ 9170 získala certifikát shody s požadavky EKODESIGN pro místní topná zařízení na pevná paliva (2015/1185).
Technické parametry

| Technické parametry | |
|---|---|
| Parametr | Hodnota |
| Jmenovitý tepelný výkon (JTV) | 6,6 kW |
| Regulovaný výkon | 6 – 8 kW |
| Průměr spalinového výstupu | 120 mm |
| Rozměry topeniště (ší. x výš. x hloub.) | 725 x 850 x 575 mm |
| Rozměry trouby (ší. x výš. x hloub.) | 300 x 250 x 420 mm |
| Výška spalinového výstupu | 755 ± 5 mm (střed od podlahy) |
| Minimální komínový tah | 11 Pa |
| Účinnost při JTV | 81,5 % |
| Hmotnost | 107 kg |
| Doporučené palivo | dřevo a dřevěné brikety |
| Varianty varné desky | ocelová |
| Třída energetické účinnosti | A+ |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.