Kuchyně KVS MORAVIA OFÉLIE 9180
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
1 444,47 £
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
-
Popis
Vlastnosti
- Kuchyň KVS MORAVIA typ 9180 Ofélie je určena na spalování pevných paliv, jako je dřevo a dřevěné briket.
- Kombinuje výhody krbové pece a kuchyně — kromě vaření, pečení a vytápění umožňuje obdivovat plameny skrz prosklené dvířka topeniště.
- Konstrukce se liší od předchozích modelů a reaguje na potřeby zákazníků s omezeným prostorem.
- Chybí externí barevný smaltovaný nátěr — základní kostru pokrývá vypalovací barva.
- Rám desky topné desky je spojen s deskou v jeden prvek, ale deska se skládá ze dvou vyměnitelných, lehkých částí, které se snadno čistí.
- Konstrukčně založena na modelu 9170, s dodatečnými stranami obloženými keramikou a větší topnou deskou, což zvyšuje váhu.
- Přední část je vybavena litinovými dvířky s dřevěnými úchyty, které lze uchopit rukou bez rukavice.
- Prostor pod kuchyní je otevřený a určený pro skladování paliva.
- Topeniště je vyrobeno z tlustých šamotových cihel a pevného litinového roštu — odolné a odolné vůči vysokým teplotám.
- Maximální velikost polen do 160 mm průměru a 340 mm délky.
- Smaltovaná trouba s kovovou mřížkou vybavená teploměrem udávajícím teplotu uvnitř.
- Páka nad dvířky slouží k regulaci funkce vaření a pečení.
- Chladicí panel typ 9118 nelze použít pro zabudování do kuchyňských skříněk.
- Kuchyň typ 9170/9180 splňuje požadavky EKODESIGN pro topné přístroje na pevná paliva (certifikát 2015/1185).
Technické parametry

| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý tepelný výkon | 6,6 kW |
| Regulovaný výkon | 6 – 8 kW |
| Průměr výstupního otoru spalin | 120 mm |
| Rozměry pece (šír. x výš. x hlu.) | 780 x 850 x 530 mm |
| Rozměry trouby (šír. x výš. x hlu.) | 300 x 250 x 420 mm |
| Výška výstupního otvoru spalin | 755 ± 5 mm (střed od podlahy) |
| Minimální komínový tah | 11 Pa |
| Účinnost | 81,5 % |
| Váha | 137 kg |
| Doporučené palivo | dřevo a dřevěné briket |
| Varianty provedení desky | ocelová |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.