Kuchyně KVS MORAVIA Klaudie 9112
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Kuchyňská pec KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie
KVS MORAVIA 9112 Klaudie je moderní kuchyňská pec na pevná paliva, která kombinuje funkčnost vaření a pečení s účinným vytápěním interiérů. Její rustikální a zároveň elegantní design ji dokonale hodí jak do klasických, tak i do moderních kuchyní.
Hlavní vlastnosti produktu
- Vysoký topný výkon
- Moderní design v rustikálním stylu
- Prostorná topná kamra na dřevo s délkou až 450 mm
- Proskleněné dveřičky topné komory umožňující kontrolu spalování
- Funkční trouba s vynikající pekařskou schopností
- Proskleněné dveřičky trouby s vestavěným teploměrem
- Možnost připojení k práchodu z druhé strany, ze strany nebo shora (v závislosti na verzi)
- Pohodlná regulace průtoku spalin a výkonu
- Velká šuplíka na dřevo
- Dostupná v pravé a levé verzi
Všestrannost a pohodlí použití
Kuchyně 9112 Klaudie byla navržena s myšlenkou na multifunkčnost: umožňuje vaření, pečení, vytápění a ohřívání pokrmů. Model je také dostupný v provedení s vodním pláštěm (typ 9112-V), což umožňuje jeho připojení k systému ústředního vytápění.
Účinné spalování a ekonomika
Velká topná komora umožňuje používat polena o délce až 450 mm a průměru až 190 mm. Proskleněné dveřičky umožňují kontrolu spotřeby paliva, a sekundární přívod vzduchu podporuje lepší spalování a snižuje emisi kouře.
Flexibilní připojení k práchodu
Model je standardně vybaven třemi výstupy spalin: zezadu, ze strany nebo shora (v případě verze se skleněno-keramickou deskou – pouze ze strany nebo zezadu). Všechny výstupy jsou umístěny blízko sebe, což usnadňuje instalaci.
Varianty provedení: pravá a levá
Pec je dostupná ve dvou variantách:
- Pravá verze – výstupy spalin a trouba se nacházejí na pravé straně (při pohledu zepředu).
- Levá verze – výstupy spalin a trouba se nacházejí na levé straně.
Montáž a bezpečnost
Kuchyň lze zabudovat do kuchyňského nábytku – stačí použít chladicí panely. V případě přítomnosti závěsných skříněk nad zařízením je musíte chránit před účinky tepla a páry, např. instalací digestoře nebo jiného izolátoru. V opačném případě může dojít k jejich poškození.
Rozměry:

Technické údaje:
| Technické parametry | |
|---|---|
| Jmenovitý topný výkon: | 7,1 kW |
| Rozsah výkonu: | 7 – 10 kW |
| Průměr výstupu spalin: | 120 mm |
| Rozměry kuchyně (šír. x výš. x hloub.): | 924 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby (šír. x výš. x hloub.): | 300 x 250 x 430 mm |
| Výška výstupu spalin: | 735 ± 5 mm (středem od podlahy) |
| Minimální komínový tah: | 12 Pa |
| Účinnost při jmenovitém výkonu: | 80,6 % |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Doporučené palivo: | dřevo a dřevěné briketry |
| Varianty topné desky: | ocelová, lakovaná, dělená, ocelová broušená nebo skleněno-keramická |
| Třída energetické účinnosti: | A |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.