Kuchyně KVS MORAVIA 9103
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Kuchyně na tuhá paliva KVS MORAVIA typu 9103 s troubou je určena k vytápění, vaření, pečení a (opětovnému) ohřívání jídel.
Prostorná spalovací komora může být snadno přizpůsobena letnímu nebo zimnímu provozu (vyjímatelný horní rošt). Jednou z mnoha výhod je variabilita připojení k comínu.
Již ve standardní verzi má kuchyně 3 výfukové otvory spalin pro připojení k comínu zezadu, ze strany nebo shora. (Poznámka: při použití sklokeramické desky je připojení možné pouze ze strany nebo zezadu). Všechny tyto výfuky jsou umístěny vedle sebe.
Kuchyně se vyrábějí v pravé nebo levé verzi, které se hlavně rozlišují podle polohy dýmovodu (při pohledu zepředu). Pravá verze – všechny 3 výfuky kouře jsou v pravém rohu a trouba na pravé straně kuchyně. Levá verze – všechny 3 výfuky kouře jsou v levém rohu a trouba na levé straně kuchyně.
Charakteristika
- Vysoký výkon
- Prostorná spalovací komora, snadno regulovatelná na léto a zimu
- Velká trouba s vynikající kapacitou pro pečení
- Zasklené dveře trouby vybavené teploměrem
- Možnost připojení k comínu zezadu, ze strany nebo z varné desky
- Moderní design umožňující montáž kuchyně např. do kuchyňské linky
- Pohodlná regulace toku spalinových produktů a výfuku
- Velká nádoba na palivo
- Levá nebo pravá verze
Výhody:
Kuchyně typu KVS MORAVIA 9103 je určena především pro práci s doporučeným palivem, jako je dřevo, lze v ní také používat dřevěné brikety.
Trouba v této kuchyni má větší rozměry a obsahuje mřížku a plech na pečení. Vyznačuje se vynikajícími možnostmi pečení, které vyplývají z konstrukce samotné kuchyně – plameny proudí kolem celého obvodu trouby. Z tohoto pohledu je tento model vhodnější pro osoby preferující pečení a vaření než pouze vytápění.
Spalovací komora kuchyně patří k největším v této kategorii zařízení a je, jak obvykle, vyrobena ze šamotových cihel a rozdělena na dvě části pomocí litinových roštů. Toto řešení nabízí dva režimy provozu:
- Letní režim: vytápění na horním roštu (vhodné k vaření a pečení)
- Zimní režim: vytápění na dolním, otočném roštu (vhodné k vytápění, vaření a pečení)
Pro zabudování kuchyně do kuchyně lze použít chladicí panely. Pokud jsou nad kuchyní horní skříňky, je nutné je chránit před teplem a vodní párou, např. pomocí digestoře nebo jiným způsobem. Jinak mohou být kuchyňský nábytek poškozen.
Rozměry:

Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výstupní výkon | 8 – 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Rozměry kuchyně (šír. - výš. - hloub.) | 810 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby (šír. - výš. - hloub.) | 400 x 294 x 482 mm |
| Výška výfukového límce | 735 ± 5 mm (měřeno od podlahy ke středu) |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Účinnost při jmenovitém tepelném výkonu | 83,2% |
| Hmotnost | 140 kg |
| Doporučené palivo | Dřevo a dřevěné brikety |
| Varianty konstrukce varné desky | litina + ocel, broušená ocel nebo varianta sklokeramická |
| Třída energetické účinnosti | A+ |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.